Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Profesjonalny, kompetentny, potrafiący w zrozumiały sposób mówić o przebiegu zabiegu i późniejszym leczeniu. Poza tym miły i sympatyczny człowiek, widać, że zawód, który wykonuje to również jego pasja." - Zadowolony pacjent

"Profesjonalny lekarz i fajny człowiek, przed zabiegiem wszystko wytłumaczył, opisał, doradził. Zabieg poszedł zgodnie z planem. Jestem zadowolona z efektu." - Klaudia

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Jerzy Wilgus

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

  • Konsultacja chirurgiczna100 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej150 zł
  • Konsultacja neurochirurgiczna200 zł
  • Konsultacja ortopedyczna100 zł
  • USG węzłów chłonnych150 zł
  • Pokaż więcej (241)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

Opinie pacjentów:

"Wspaniały lekarz, który potrafi znaleźć super kontakt i podejście do każdego pacjenta. Po 4 dniach czuję się jakbym nie miał żadnego zabiegu." - Krzysztof Warsiewicz

"Przesympatyczny doktor, cierpliwy, wszystko wyjaśnia dokładnie." - Tomasz

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź chirurgów plastycznych w pobliżu Katowic:

lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg plastyczny w Katowicach

Autor:

Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny, zajmująca się korektą rzeczywistych oraz odczuwalnych defektów ciała. Podczas pierwszej wizyty u chirurga plastycznego należy poinformować go o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach, przedstawić dokumentację przebytych chorób i operacji oraz wyjaśnić jakie cele mają zostać osiągnięte przez planowaną operację plastyczną. Warto także spytać o przebieg zabiegu oraz jego całkowite koszty. Przed operacją wykonać należy badanie krwi moczu oraz EKG, unikać zażywania aspiryny oraz leków przeciw obrzękom oraz palenia papierosów i picia alkoholu (dotyczy to okresu dwóch tygodni przed planowanym zabiegiem). Bezpośrednio przed operacją chirurg plastyczny informuje pacjenta co należy robić w noc poprzedzającą ją, ile godzin przed zabiegiem powinno wstrzymać się od spożywania pokarmów, jakie znieczulenie zostanie zastosowane oraz jak należy zachowywać się po zabiegu.

Dobry chirurg plastyczny w Katowicach

Usługi z zakresu chirurgii plastycznej świadczy w Katowicach chirurg plastyczny dr n. med. Marcin Sierociński, absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz doktorant Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Swoją przygodę z chirurgią plastyczną rozpoczął na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Górniczego W Sosnowcu. W latach 2000-2005 był kierownikiem Wojewódzkiej Poradni Chirurgii Plastycznej Katowicach, a 2007-2009 – konsultantem Oddziału Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Plastykę uszu i powiek, powiększanie piersi i korekcję nosa, a także inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w Katowicach wykonuje również chirurg i chirurg plastyczny lek. med. Zbigniew Łucki, absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. W 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej oraz Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane są w Katowicach również w Marten’s Clinic. Przeprowadzane są tu operacje ciała (plastyka brzucha, liposukcja brzucha, liposukcja ud), piersi (powiększanie, pomniejszanie oraz podnoszenie piersi) i twarzy (lifting twarzy, plastyka powiek, korekcja nosa). Placówka wykonuje także drobne zabiegi, jak usuwanie tatuaży i znamion czy korekcja blizn.

Konsultacja u chirurga plastycznego w Polsce i za granicą - porównanie cen

W Katowicach za wizytę u chirurga plastycznego zapłacić należy około 150 złotych. Dla porównania, w Meridian Plastic Surgery zlokalizowanym w stanie Missisipi jest to koszt 110 dolarów (około 435 złotych).

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska