Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

Opinie pacjentów:

"Fachowo i konkretnie. Przedstawił mi wszystkie za i przeciw. Nie czułam się jak kolejny niepotrzebny klient, wręcz przeciwnie. Miał dla mnie dużo czasu. Po zabiegu sprawdzał jak się czuję średnio co 2 dni. Nie było tez problemu ze zdjęciem opatrunku. Wybił mi z głowy moją koncepcję korekcji nosa i zasugerował swoje rozwiązanie. Po czasie stwierdzam, że miał rację. jednak nie ma to jak trafić na fachowca. :)" - Katarzyna (województwo łódzkie)

Placówki, w których przyjmuje:

dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej100 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
  • Pokaż więcej (82)
Opinie pacjentów:

"Bardzo fajny człowiek. Wszystko wytłumaczył i powiedział jak będzie przebiegał sam zabieg." - bibi

"Bardzo profesjonalnie i miło podchodzi do pacjenta. Zabieg wykonany w sympatycznej atmosferze." - Marek Krawczyk

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg plastyczny w Łodzi

Autor:

Do chirurga plastycznego udać się można z problemami z zakresu medycyny estetycznej, jak i rekonstrukcyjnej. Przeprowadza on klasyczne zabiegi chirurgiczne, jak i zabiegi małoinwazyjne. Wykonuje zabiegi z zakresu modelowania piersi (np. powiększanie), modelowania sylwetki (np. lipofilling) oraz zabiegi na twarz (np. modelowania powiek). Oferuje pomoc w zakresie usuwania blizn, tatuaży oraz redukcji cellulitu. Pomaga również osobom, które pragną zachować młodą skórę na lata, wykonując różne odmiany liftingu. Ma także kompetencje do wykonywania zabiegów narządów płciowych, takich jak np. labioplastyka, czyli korekcji warg sromowych mniejszych i większych.

Konsultacja z chirurgiem plastycznym w Łodzi

Defekty urody poprawić można w Centrum Medycznym Salve Medica, gdzie wykonuje się m.in. zabieg elektrokoagulacji zmian skórnych, w którym wykorzystuje się działanie prądu zmiennego o wysokiej częstotliwości do niszczenia zmian. Tą małoinwazyjną i nie pozostawiającą blizn metodą leczy się np. znamiona. Placówka w swojej ofercie ma także plastykę paznokcia wrastającego oraz zabiegi plastyczne w obrębie powiek i uszu. 

Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie także dr n. med. Edward Lewandowicz, specjalista chirurgii plastycznej. Doświadczenia zdobywał i nadal zdobywa m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest on autorem pierwszej w Polsce publikacji poruszającej temat operacji plastycznych u dzieci z zespołem Downa. Prowadzi leczenie zachowawcze niektórych schorzeń tkanek miękkich powłok, czyli np. leczenie blizn przerostowych. Wykonuje zabiegi zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym. Specjalizuje się w zabiegach małżowin usznych (np. operacje pourazowych zniekształceń małżowin usznych), nosa (operacje przegrody nosa) oraz piersi (powiększanie implantami). W jego ofercie znajdują się także zabiegi brzucha oraz skóry.

W Łodzi usługi chirurgii plastycznej oferuje również dr n. med. Małgorzata Kot, specjalistka chirurgii plastycznej. Prowadzi ona wykłady dla lekarzy specjalizujących się w zakresie chirurgii plastycznej. Jest członkiem m.in. Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w operacjach rekonstrukcyjnych w przypadku rozszczepu wargi i podniebienia. Przeprowadza m.in. zabiegi chirurgicznego oraz laserowego usuwania zmian skórnych, operacje korekcyjne odstających małżowin usznych oraz operacje powiek.

Konsultacja chirurga plastycznego – cena w Łodzi i za granicą

W Łodzi za konsultacje z chirurgiem plastycznym należy zapłacić 100 złotych. Za granicą takie usługi są znacznie droższe, np. w Spire Manchester Hospital w Wielkiej Brytanii cena kształtuje się na poziomie 150 funtów brytyjskich, czyli około 900 złotych.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.