Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Leszek Leszczyński

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

Opinie pacjentów:

"Doktor Leszczyński to przesympatyczny człowiek, przychodząc po raz pierwszy na wizytę czułam się tak, jakbym go znała od dawna. Odpowiada na wszystkie pytania i dodatkowo sam opowiada o zabiegu i o tym, co będzie później. Po zabiegu odbiera telefon i odpowiada na wszystkie nurtujące pytania." - Katarzyna Dz. (Lubin)

Placówki, w których przyjmuje:

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Lubina, w miejscowościach: Polkowice, Legnica, Głogów oraz Bolesławiec.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska