Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

  • Konsultacja chirurgicznaod 90 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejod 200 zł
  • Pokaż więcej (16)
Opinie pacjentów:

"Na ten moment jestem bardzo zadowolona - Pan Doktor to człowiek kompetentny, kontaktowy, rzetelny, konkretny, operacja przebiegła bez problemu. Teraz trzeba czekać na ostateczne efekty, które dopiero można będzie ocenić." - Anna

Placówki, w których przyjmuje:

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska