Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Pani doktor interesowała się każdym pacjentem, nikogo nie ominęła. Bez problemu mogę polecić panią doktor. Jest to sympatyczna, ciepła i przemiła kobieta." - Wioleta D (Knurów)

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź chirurgów plastycznych w pobliżu Rybnika:

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Jerzy Wilgus

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

  • Konsultacja chirurgiczna100 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej150 zł
  • Konsultacja neurochirurgiczna200 zł
  • Konsultacja ortopedyczna100 zł
  • USG węzłów chłonnych150 zł
  • Pokaż więcej (241)
Placówki, w których przyjmuje:

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Rybnika, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Gliwice, Racibórz, Ruda Śląska, Zabrze, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Chorzów, Bytom, Katowice, Cieszyn, Sosnowiec, Bielsko-Biała oraz Strzelce Opolskie.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska