Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejod 150 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej150 zł
  • Pokaż więcej (108)
Opinie pacjentów:

"Pani doktor perfekcyjnie i obrazowo tłumaczy ze zrozumieniem i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Serdecznie polecam." - Natalia

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg plastyczny w Szczecinie

Autor:

Chirurg plastyczny to specjalista, który zajmuje się usuwaniem zarówno faktycznych, jak i subiektywnie odczuwalnych defektów ludzkiego ciała. W ramach swojej praktyki lekarskiej może wykonywać zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej oraz chirurgii estetycznej. Do likwidowania zniekształceń nabytych i wrodzonych wykorzystuje często materiały zastępcze lub protezy.

Wizyta u chirurga plastycznego w Szczecinie

Aby skorzystać z usług chirurga plastycznego, można odwiedzić klinikę Medi Consult w Szczecinie. Placówka oferuje między innymi zabiegi z zakresu plastyki piersi, w tym redukcję biustu, jego podniesienie czy też powiększenie. Ponadto, pracujący tam specjaliści zajmują się chirurgią estetyczną – przeprowadzają liczne zabiegi korygujące, na przykład nosa, uszu lub powiek. W klinice wykonuje się również plastykę łydek, ramion oraz brzucha i stosuje się implanty pośladków.

W Szczecinie konsultacje w zakresie chirurgii plastycznej przeprowadza także dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista II stopnia chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej. Jest on twórcą pierwszego Oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie. Należy do Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Jako pierwszy lekarz w kraju wykonał operację powiększania biustu, umieszczając implant pod mięśniem piersiowym. W placówce przeprowadza między innymi całkowite podwieszenie twarzy i szyi, modeluje jej pojedyncze elementy, a także odsysa tłuszcz.

Specjalista chirurg plastyczny, lek. med. Maciej Pastucha przyjmujący pacjentów w Dobrej Szczecińskiej, oddalonej od Szczecina o około 14 kilometrów, także ma w swojej ofercie wizyty konsultacyjne w zakresie chirurgii plastycznej. Doktor Pastucha jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2000 roku jest członkiem Iberolatynoamerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. W swojej placówce wykonuje zabiegi, takie jak korekcja odstających małżowin usznych czy korekcja nosa i jego przegrody. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się również usuwaniem blizn.

W Szczecinie konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzane są także w centrum medycznym Aesthetic Med. Placówka ta jest jedną z najstarszych istniejących klinik w północno-zachodniej części kraju. Aesthetic Med może poszczycić się wygraną w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej w Polsce. Centrum oferuje swoim pacjentom zarówno konsultacje medyczne z zakresu chirurgii plastycznej, jak i szereg rozmaitych zabiegów, takich jak chociażby lifting szyi, operacje twarzy, operacje nosa czy też odsysanie tłuszczu.

Na wizytę konsultacyjną z chirurgii plastycznej można się udać także do prof. dra hab. n med. Piotra Prowansa, specjalisty chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Przeprowadza on zabiegi plastyczne w obrębie twarzy i szyi, takie jak plastyka powiek czy lifting szyi, oraz zabiegi w obrębie całego ciała (w tym klatki piersiowej, ramion oraz pośladków).

Pacjenci, poszukujący kliniki, w której przeprowadzane są konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w Szczecinie, mogą udać się także do centrum medycznego Sonomed. Placówka została założona w 2000 roku. W klinice przeprowadzane są zabiegi plastyczne ciała, takie jak: odsysanie tłuszczu, plastyka brzucha, czy zredukowanie tkanki tłuszczowej piersi u mężczyzn. Wykonywane są tam również operacje plastyczne piersi kobiecych (powiększanie biustu za pomocą implantów oraz lifting piersi). Ponadto, Sonomed oferuje zabiegi plastyczne twarzy i szyi.

Konsultacje w zakresie chirurgii plastycznej w Polsce i w Singapurze

Wstępne konsultacje u chirurga plastycznego w Raffles Hospital w Singapurze będą kosztować pacjenta 155 $ (ponad 400 zł). Tymczasem w Szczecinie ceny konsultacji w tym samym zakresie zaczynają się od 150 zł. Z tego powodu wiele osób, zamieszkujących Azję, postanawia przyjechać do Polski, by tutaj skonsultować się z lekarzem i umówić się na konkretny zabieg. Przybywając do Szczecina, obcokrajowcy mogą przy okazji poznać trochę naszej historii i zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich lub udać się do miejscowej filharmonii.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.