Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejod 200 zł
  • Konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej250 zł
  • Pokaż więcej (52)
Opinie pacjentów:

"Doktor bardzo miły, z profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy, bardzo przyjazny dla pacjentów. Operacja została wykonana perfekcyjnie. jestem bardzo zadowolona. Na pewno polecę innym osobom, a jeżeli w przyszłości będę potrzebowała wykonać operacje to na pewno u pana doktora Szychty." - Angelika

"Super lekarz, miły, kompetentny, życzliwy, uśmiechnięty. Potrafi rozwiać wszelkie obawy pacjentki. Widać, że kocha swoją pracę." - Mila

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Krzysztof Szymański

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Bardzo dobry lekarz. Byłam na konsultacjach w innych klinikach i zabieg zdecydowałam się wykonać u doktora Szymańskiego, gdyż jego podejście jest bardzo profesjonalne. Placówka i specjaliści godni polecenia." - Justyna (Białystok)

"Widac ze fachowiec,troche surowy ale dobrze wykonuje swoja prace" - Sylwia K.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Doktor podczas konsultacji jest miły, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania. Wszystko dokładnie wytłumaczył, jak przebiega zabieg i zalecenia po zabiegu. Dr Pietrasik to przyjazny i bardzo miły człowiek, od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie. Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, życzliwość i ciepło. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz stworzenie ciepłej, domowej atmosfery. Dzięki doktorowi pozbyłam się okropnego kompleksu, który mocno obniżał moją wartość. Gdybym jeszcze raz miała wybierać, gdzie poddam się zabiegu, to na pewno byłaby to Klinika Krajewski." - Magda B

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg plastyczny w Warszawie

Autor:

Chirurgia plastyczna to w istocie dwa działy: chirurgia rekonstrukcyjna, która koryguje i usuwa defekty po urazach, wypadkach czy nowotworach, z przeszczepami i plastyką narządów intymnych przy zmianie płci włącznie oraz chirurgia estetyczna – dział poświęcony urodzie i procedurom przywracania młodości.

Konsultacja u chirurga plastycznego

Zabiegi na twarz i na ciało w Centrum Medycznym Metamorfosis wykonuje specjalista chirurg plastyk II stopnia, lek. med. Artur Broma, który prywatną praktykę rozpoczął w 2011 r., wcześniej prowadząc ją w zakresie chirurgii ogólnej, plastycznej i estetycznej we współpracy m.in. z Kliniką Medicover czy Kliniką Chirurgii Plastycznej Andrzeja Sankowskiego. Certyfikowany w zakresie chirurgii piersi i rynoplastyki, jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Doświadczenie m.in. w operacjach plastycznych piersi, chirurgii twarzy, jak również z zakresu plastyki ud oraz ramion posiada specjalista II stopnia chirurgii plastycznej, lek. med. Krzysztof Potocki, który kontynuuje rodzinną tradycję chirurgii estetycznej rozpoczętą przez ojca, lek. med. Jerzego Potockiego. Indywidualną praktykę prowadzi od 2000 r., współpracując obecnie z Kliniką Chirurgii Plastycznej dr Szczyt. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Konsultacje i kwalifikacje do zabiegów przeprowadza na ul. Królewicza Jakuba 37.

Zespół lekarzy Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla „Łowicka” tworzą eksperci w zakresie wielu dziedzin, m.in. chirurgii plastycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej oraz anestezjologii. Dyrektorem Medycznym Kliniki jest dr n. med. Elżbieta Radzikowska, specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, która od 1998 r. jest adiunktem w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka UM w Lublinie, a ponadto członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Jest certyfikowana m.in. przez Estederm oraz LorcaMarti–Skingold w zakresie medycyny estetycznej.

Modelowanie konturów ludzkiego ciała, cele chirurgii rekonstrukcyjnej oraz bezpieczeństwo w chirurgii plastycznej to kwestie nie tylko praktyczne, ale i dydaktyczne jakie w swojej praktyce specjalisty chirurga ogólnego i plastycznego rozwija i propaguje wieloletni nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej i ogólnej w CMKP – dr n. med. Lubomir Lembas. Jest członkiem Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i współpracuje ze Szpitalem LuxMed. Specjalizuje się w chirurgii estetycznej, wykonując m.in. przeszczepy tłuszczu, zabiegi Macrolane, a także z ginekologii estetycznej.

Dyrektorem Medycznym i Szefem Zespołu Medycznego Uni Klinik–Chirurgia Plastyczna jest chirurg plastyczny, specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, lek. med. Maciej Charaziński – członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Jest czynnym operatorem i konsultantem w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Specjalizuje się w operacjach plastycznych twarzy, w tym w najczęściej wykonywanej – korekcji nosa oraz w plastyce piersi – od podnoszenia piersi, ich redukcji czy zmniejszania brodawek po implanty.   

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, dr n. med. Piotr Osuch praktykę medyczną prowadzi od 1997 r. Członek m.in. European Academy of Facial Plastic Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów, od 2002 r. związany jest z Centrum Dermatologii i Chirurgii Plastycznej Lasermed w Warszawie. Jest nauczycielem akademickim CMKP i prowadzi wykłady oraz szkolenia dla lekarzy. W pierwszej trójce zabiegów jakie wykonuje jest korekcja piersi, korekcja nosa oraz lifting twarzy. Specjalizuje się również w przeszczepie włosów.

Ile zapłacimy za konsultacje u chirurga plastycznego w Warszawie i w Niemczech?

Średni koszt konsultacji w Niemczech to 50 € (210 zł) w Karlsruhe u dr med. Kalusa Luttenbergera i w Kolonii u dr med. Timo Spanholtza. Większość ofert kształtuje się od 30 € (126 zł) w Mannheim Clinic For Plastic Surgery do 100 € (420 zł) w Düsseldorfie u dr Axela Neuroth z Nac Clinic Neuroth–Aesthetic–Center. Ceny są więc zbliżone.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.