Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług w Krakowie:

Bezpośrednio w Wieliczce nie posiadamy w ofercie lekarza o specjalizacji chirurg plastyczny, możemy zaproponować lekarza w pobliżu - chirurg plastyczny najbliżej Wieliczki przyjmuje w Krakowie (12 km od Wieliczki). Poniżej prezentujemy listę alterantywnych lekarzy ze specjalizacją chirurg plastyczny, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Sprawdź chirurgów plastycznych w pobliżu Wieliczki:

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Andrzej Kałamacki

ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

  • Wizyta ginekologiczna z badaniem USGod 180 zł
  • Wizyta położnicza z badaniem USGod 180 zł
  • Konsultacja ginekologiczna170 zł
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznejod 150 zł
  • USG I trymestru300 zł
  • Pokaż więcej (65)
Placówki, w których przyjmuje:
Placówki, w których przyjmuje:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska