Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej online200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej200 zł
 • Konsultacja w zakresie leczenia naczyniaków200 zł
 • Pokaż więcej (99)
Opinie pacjentów:

"Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo szeroki zakres wiedzy doktora sprawiły, że poczułam się bardzo bezpiecznie, że oddaje się naprawdę w dobre ręce. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, a co do moich oczekiwań to jakby Pan doktor czytał mi w myślach." - Jola (Wrocław)

"Bardzo dziękuję Panu Doktorowi, uratował moje piersi i zdrowie. Jeszcze jestem świeżo po operacji, ale już widać efekty jego dobrej pracy. Myślę, że jest bardzo dobry!" - Agnieszka (Wrocław)

"Niesamowicie widać lata praktyki, wszystko poszło idealnie. Umiejętności doktora na najwyższym poziomie. Bardzo mocno polecam" - 123456

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Ryszard Nawrocki

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej online150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
 • Pokaż więcej (80)
Opinie pacjentów:

"Bardzo dobry, miły i sympatyczny lekarz. Godny zaufania!" - Konrad G.

"Bardzo mily lekarz, ale profesjonalny i konkretny. Efekt operacji bardzo zadawalajacy. Polecam i pozdrawiam ekipe lekarza i klientow 😊" - Janina

"Bardzo dobry chirurg. Ogromne wsparcie i pomoc podczas okresu rekonwalescencji." - Kasia

Placówki, w których przyjmuje:
 • Konsultacja chirurgiczna150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem Vectra XT200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem Matrix - BioDynamic300 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej150 zł
 • Pokaż więcej (124)
Placówki, w których przyjmuje:
Opinie pacjentów:

"Pan Doktor jest świetnym profesjonalistą, który od pierwszego spotkania doskonale doradził oraz przeprowadził wszystko tak, jak sobie tego zażyczyłem. Obawy, które miałem przed zabiegiem w szybki i prosty sposób zostały rozwiązane dzięki wiedzy i podejściu Pana Doktora. Zabieg został przeprowadzony sprawnie, profesjonalnie oraz w przemiłej atmosferze. Całość mogę określić jako jeden z tych wyborów, których nie będę nigdy żałował w swoim życiu. I tyczy się to zabiegu, jak i również wyboru lekarza który podjął się jego wykonania. Szczerze polecam każdemu kto myśli nad podobnym rozwiązaniem i szuka bardzo dobrego specjalisty." - Piotr W (Oksford)

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź chirurgów plastycznych w pobliżu Wrocławia:

Dobry chirurg plastyczny we Wrocławiu

Autor:

Chirurg plastyczny zajmuje się korektą rzeczywistych lub odczuwalnych defektów ciała. Zabiegi chirurgii plastycznej umożliwiają poprawę wyglądu twarzy i ciała oraz modelowanie sylwetki. Chirurgię plastyczną możemy podzielić na  chirurgię rekonstrukcyjną i estetyczną. Chirurgia rekonstrukcyjna zajmuje się poprawą wyglądu i funkcji ciała, upośledzonych na skutek urazu, choroby, czy też wad wrodzonych. Z kolei chirurgia estetyczna ma na celu poprawienie wyglądu, który pogorszył się w skutek procesów starzenia się skóry, bądź zlikwidowanie rzeczywistych lub subiektywnie odczuwanych defektów ciała, takich jak odstające uszy, nieproporcjonalny nos czy zbyt małe piersi. Chirurg plastyczny ma za zadanie poprawić możliwe defekty i mankamenty ciała,  podnosząc tym samym poczucie wartości u pacjenta.

Gdzie we Wrocławiu można skorzystać z usług chirurga plastycznego

We Wrocławiu z usług chirurga plastycznego można skorzystać u prof. dr hab. n. med. Piotra Wójcickiego, specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Profesor Wójcicki jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in w Klinice Chirurgii Plastycznej SCM w Polanicy Zdroju.  Zabiegi  jakie wykonywał oraz  losy  pacjentów  profesora Wójcickiego prezentowane były w programie 1 TVP pt. "Klinika cudów".

Konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgi plastycznej we Wrocławiu przeprowadza również lek. med. Andrzej Michalak, który jest specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in na oddziale chirurgii plastycznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach powiększania piersi implantami okrągłymi i anatomicznymi, przeprowadza także operacyjne leczenie ginekomastii oraz plastykę uszu, nosa i powiek.

Szeroką gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oferuje pacjentom Klinika Coramed Medical Centre. Placówka funkcjonuje od 2014 roku i oferuje m.in zabiegi korekty nosa, przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling) i plastykę odstających uszu, a także plastykę powiek górnych i dolnych.  W klinice można też się poddać zabiegom plastyki piersi, liposukcji czy korekty nosa.

Porównanie cen zabiegów z zakresu chirurgi plastycznej we Wrocławiu i w Wielkiej Brytanii

Ceny zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej we Wrocławiu są znacznie niższe niż w zagranicznych placówkach. Przykładowo, powiększanie piersi implantami anatomicznymi w brytyjskich klinikach The Harley Medical Group kosztuje 4 490 funtów brytyjskich, czyli około 27 000 zł, podczas gdy we Wrocławiu taki zabieg można przeprowadzić już za 13 000 zł.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.