Chirurg plastyczny Wrocław - informacje

Chirurg plastyczny zajmuje się korektą rzeczywistych lub odczuwalnych defektów ciała. Zabiegi chirurgii plastycznej umożliwiają poprawę wyglądu twarzy i ciała oraz modelowanie sylwetki. Chirurgię plastyczną możemy podzielić na  chirurgię rekonstrukcyjną i estetyczną. Chirurgia rekonstrukcyjna zajmuje się poprawą wyglądu i funkcji ciała, upośledzonych na skutek urazu, choroby, czy też wad wrodzonych. Z kolei chirurgia estetyczna ma na celu poprawienie wyglądu, który pogorszył się w skutek procesów starzenia się skóry, bądź zlikwidowanie rzeczywistych lub subiektywnie odczuwanych defektów ciała, takich jak odstające uszy, nieproporcjonalny nos czy zbyt małe piersi. Chirurg plastyczny ma za zadanie poprawić możliwe defekty i mankamenty ciała,  podnosząc tym samym poczucie wartości u pacjenta.

Gdzie we Wrocławiu można skorzystać z usług chirurga plastycznego

We Wrocławiu z usług chirurga plastycznego można skorzystać u prof. dr hab. n. med. Piotra Wójcickiego, specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Profesor Wójcicki jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in w Klinice Chirurgii Plastycznej SCM w Polanicy Zdroju.  Zabiegi  jakie wykonywał oraz  losy  pacjentów  profesora Wójcickiego prezentowane były w programie 1 TVP pt. "Klinika cudów".

Konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgi plastycznej we Wrocławiu przeprowadza również lek. med. Andrzej Michalak, który jest specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in na oddziale chirurgii plastycznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach powiększania piersi implantami okrągłymi i anatomicznymi, przeprowadza także operacyjne leczenie ginekomastii oraz plastykę uszu, nosa i powiek.

Szeroką gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oferuje pacjentom Klinika Coramed Medical Centre. Placówka funkcjonuje od 2014 roku i oferuje m.in zabiegi korekty nosa, przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling) i plastykę odstających uszu, a także plastykę powiek górnych i dolnych.  W klinice można też się poddać zabiegom plastyki piersi, liposukcji czy korekty nosa.

Porównanie cen zabiegów z zakresu chirurgi plastycznej we Wrocławiu i w Wielkiej Brytanii

Ceny zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej we Wrocławiu są znacznie niższe niż w zagranicznych placówkach. Przykładowo, powiększanie piersi implantami anatomicznymi w brytyjskich klinikach The Harley Medical Group kosztuje 4 490 funtów brytyjskich, czyli około 27 000 zł, podczas gdy we Wrocławiu taki zabieg można przeprowadzić już za 13 000 zł.

Pacjenci szukali chirurg plastyczny także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Wrocław lub Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.