Sprawdź chirurgów twarzowo-szczękowych w pobliżu Lublina:

dr n. med. Marcin Baran

chirurg twarzowo-szczękowy

  • Konsultacja chirurga stomatologa100 zł
  • RTG punktowy zęba30 zł
  • RTG cefalometryczny70 zł
  • RTG Pantomograficzny80 zł
  • Radiowizjografia RVG30 zł
  • Pokaż więcej (7)

Dobry chirurg twarzowo-szczękowy w Lublinie

Autor:

Chirurg twarzowo-szczękowy zajmuje się bardzo szerokim zakresem leczenia części twarzowej czaszki. Do zabiegów przez niego wykonywanych należy chirurgia stomatologiczna, chirurgia plastyczna tej części głowy, traumatologia oraz onkologia twarzoczaszki. Leczy operacyjnie schorzenia jamy ustnej, części twarzowej głowy (wraz z przednim dołem czaszki) oraz szyję. Specjalista taki przeprowadza resekcję korzeni zębów, hemisekcję zęba, replantację zęba a także leczy torbiele w jamie ustnej i przeprowadza zabiegi leczące różne typy wyrostków zębodołowych.

Oferta lubelskich chirurgów twarzowo-szczękowych

Lekarzem, zajmującym się na terenie Lublina zabiegami z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej, jest prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama, chirurg twarzowo-szczękowy, posiadający doświadczenie z tej dziedziny, zdobyte w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyetetu Medycznego w Lublinie oraz w lubelskich przychodniach i gabinetach stomatologicznych. Zajmuje się urazami szczękowo-twarzowymi, nowotworami jamy ustnej, chorobami gruczołów ślinowych i błon śluzowych oraz torbielami i chorobami przyzębia. Wykonuje również zabiegi okołoimplantologiczne oraz implantologiczne. 

Kolejnym specjalistą, do którego może udać się pacjent na leczenie schorzeń jamy ustnej, jest prof. dr hab. n. med. Tomasz Tomaszewski, specjalista otolaryngologii (I stopnia od 1982 i II stopnia od 1986 roku) oraz chirurgii szczękowej (II stopnia od 1989 roku), przyjmujący w gabinecie na terenie Lublina. Bogate doświadczenie w swoich dziedzinach medycyny zdobywał podczas pracy w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie. Do leczonych przez niego schorzeń należą m.in. zębopochodne procesy patologiczne, wady twarzowo-szczękowo-zgryzowe, nowotwory jamy ustnej i czaszki twarzowej oraz urazy czaszki twarzowej.

Do grona lubelskich lekarzy, wykonujących zabiegi z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej, należy również dr n. med. Marcin Baran, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej od 2010 roku, który doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny zdobywał na terenie Lublina w gabinetach i poradniach stomatologicznych. Do przeprowadzanych przez niego zabiegów należą m.in. resekcje wierzchołków korzeni zębów i hemisekcje, plastyka wyrostka zębodołowego, plastyka wędzidełek języka czy wyłuszczanie torbieli zębopochodnych.

Jaka jest cena zabiegu, przeprowadzanego przez chirurga twarzowo-szczękowego w Lublinie, a jaka w Londynie?

Za plastykę wyrostka zębodołowego trzeba w lubelskich gabinetach stomatologicznych zapłacić kwotę 300 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie, jest to suma 300 funtów (1 600 zł).

Pacjenci szukali chirurga twarzowo-szczękowego w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.