lek. Andrzej Kupisz

chirurg ogólny, proktolog

Opinie pacjentów:

"Pełen profesjonalizm. Pan Andrzej Kupisz zadbał o to żebym był spokojny, odpowiadając na wszystkie moje pytania. Sześć dni po operacji czuję się lepiej niż przed nią, więc z samego zabiegu mogę absolutnie polecić lek. Andrzeja Kupisza jako fantastycznego chirurga." - Łukasz M

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg ogólny w Białymstoku

Autor:

Białostoccy specjaliści chirurgii ogólnej wykonują szereg rozmaitych zabiegów i operacji techniką tradycyjną, a także małoiwanzyjną, np. laparoskopową. Zajmują się także chirurgią jednego dnia i opieką okołooperacyjną. 

Na zabiegi, operacje i konsultacje do białostockich chirurgów

Jednym z białostockich chirurgów jest dr Maciej Wasilczuk, specjalista chirurgii ogólnej, który to tytuł posiada od 2012 roku. Pan doktor doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny zdobywał, pracując m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. Wykonuje m.in. operacje i zabiegi chirurgiczne tj. operacje żołądka, operacje pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową czy operacje przepuklin różnego typu. Konsultacji chirurgicznych udziela w poradni chirurgicznej w placówce Humana Medica Omeda oraz w szpitalu tej placówki wykonuje operacje małoinwazyjne.

Kolejnym specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej jest prof. dr hab. n. med. Jacek Dadan, specjalista chirurgii ogólnej. Ukończył on studia medyczne w 1984 roku, później zdobył dwa stopnie specjalizacji z chirurgii ogólnej (I stopień w 1987 roku oraz II stopień w 1994 roku), a w 1992 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. Swoją wiedzę i doświadczenie pożytkuje w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, gdzie otrzymał stanowisko ordynatora. Pan profesor operacje wykonuje metodami tradycyjnymi tj. chirurgiczne leczenie otyłości olbrzymiej czy chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego, a także małoinwazyjnymi, np. laparoskopowe operacje żołądka i jelit.

Jeszcze innym białostockim chirurgiem ogólnym jest dr Jerzy Hapanowicz, specjalista chirurgii ogólnej od 2006 roku, który to studia medyczne ukończył w 1996 roku. Pan doktor posiada doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej zdobyte w pracy w oddziałach i poradniach chirurgicznych, m.in. w Lekarskiej  Spółce Partnerskiej Chirurgia oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej WSZ w Białymstoku. Pan doktor wykonuje m.in. zabiegi tzw. małej chirurgii tj. usuwanie tłuszczaków, kaszaków i znamion, usuwanie wrastających paznokci oraz leczenie przewlekłych ran i owrzodzeń. Wykonuje także kompleksową diagnostykę, np. chorób przewodu pokarmowego.

 Dr Andrzej Matulewicz jest specjalistą chirurgii ogólnej I i II stopnia. Studia medyczne ukończył w 1979 roku. Kilka lat później (w roku 1982) otrzymał tytuł chirurga ogólnego I stopnia, natomiast dyplom II stopnia z tej specjalizacji w 1987 roku. Swoje doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej zdobywał m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej WSZ w Białymstoku, a także w poradni chirurgicznej i w szpitalu kliniki Humana Medica Omeda. Pan doktor prowadzi konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, a także przeprowadza różnego typu zabiegi i operacje, np. likwidowanie przepuklin pachwinowych i brzusznych techniką beznapięciową czy laparoskopowe usuwanie pęcherzyka żółciowego.

dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec, specjalista chirurgii ogólnej,studia medyczne ukończył w 1996 roku. Tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej uzyskał w roku 1999, natomiast doktorem nauk medycznych został w roku 2000. Doświadczenie zawodowe zdobywał, jako specjalista chirurg I Kliniki Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej USK w Białymstoku. Pomaga także pacjentom w Centrum Zdrowia Medycyna w poradni chirurgicznej. Pan doktor wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii otyłości, chirurgii laparoskopowej oraz chirurgi pęcherzyka żółciowego, jelit i żołądka. Także operacje nadnerczy, przytarczyc i tarczycy.

Kolejny białostocki specjalista to dr n. med. Paweł Iwacewicz, chirurg ogólny od 2010 roku, posiadający tytuł doktora nauk medycznych od 2009 roku. Pan doktor doświadczenie chirurgiczne zdobywał w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej USKw Białymstoku oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej. Dr Iwacewicz wykonuje m.in. chirurgiczne leczenie chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego, laparoskopowe operacje guzów nadnerczy czy operacje przepuklin rozworu przełykowego i wiele innych.

Ceny zabiegów u chirurgów ogólnych w Białymstoku i za granicą

Cena przykładowego zabiegu z chirurgii ogólnej w Białymstoku to operacja wrastającego paznokcia, która kosztuje 250 zł (w CZ Medycyna). Taki zabieg w Londynie to koszt £200 w klinice My Medyk Dental & Medical Centre.