Sprawdź chirurgów ogólnych w pobliżu Gdańska:

lek. Jacek Pikulicki

chirurg ogólny

  • Konsultacja chirurgiczna120 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym120 zł
  • Konsultacja flebologiczna120 zł
  • Konsultacja proktologiczna100 zł
  • Konsultacja proktologiczna z rektoskopią270 zł
  • Pokaż więcej (45)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg ogólny w Gdańsku

Autor:

Do gdańskiego chirurga ogólnego pacjent może udać się w celu uzyskania pomocy doraźnej - zeszycia rany, wycięcia zmiany skórnej czy wyciągnięcia szwów. Tutejsi chirurdzy pomogą również w leczeniu przewlekłych chorób i schorzeń, wymagających interwencji chirurgicznej oraz przeprowadzą operacje.

Chirurg ci pomoże

Do grona gdańskich chirurgów należy dr n. med. Marek Łącki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1979 i II stopnia od 1983 roku) oraz chirurgii onkologicznej (II stopnia od 2000 roku). Posiada on wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. w I Klinice Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej w Gdańsku (lata 1975-1986) oraz za granicą na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Gubbie i w Dernie w Libii (lata 1986-1989). Obecnie udziela pomocy w Prywatnym Gabinecie Chirurgicznym i Onkologicznym, gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii małoinwazyjnej, zajmuje się wszywaniem esperalu  oraz prowadzi diagnostykę i leczenie chorób tarczycy, jelita grubego i chorób skóry.

Innym chirurgiem, przyjmującym w Gdańsku, jest dr hab. n. med. Tomasz Stefaniak, specjalista chirurgii ogólnej od 2007 roku, który swoją wiedzę i umiejętności zdobywał zarówno w kraju jak i za granicą - w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej Transplantacyjnej Transplantacyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku oraz przebywając na stażach na Uniwersytecie w Edynburgu i klinikach chirurgicznych w Wiedniu, Livorpoolu czy Frankfurcie. Na konsultację i leczenie można do niego przyjść do Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas, gdzie zjamuje się m.in. operacjami proktologicznymi, operacjami wycięcia wyrostka robaczkowego czy usuwaniem znamion, blizn, ciał obcych a także kaszaków i tłuszczaków.

Pomocy chirurgicznej w Gdańsku udzieli także dr Zbigniew Witkowski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu od 2014 roku. Pracuje w Klinice Chirurgii Urazowej z Oddziałem Ortopedii w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jest autorem licznych publikacji w swoim zakresie medycyny, ukazujących się w zagranicznej literaturze specjalistycznej, np. w amerykańskim "The Journal of Thoracic and Cardiovascular Surgery". Pacjentom udziela pomocy w Poradni Chirurgicznej znajdującej się w Centrum Pediatryczno-Internistycznym Jaskółka, w której przeprowadza drobne zabiegi chirurgiczne, np. wycięcie guzka a także krioterapię zmian powierzchniowych, wycięcie zmiany z badaniem histopatologicznym czy zeszywa dużą ranę.

Dr Witold Ludynia jest kolejnym chirurgiem ogólnym przyjmującym w Gdańsku, który specjalizację I stopnia z tej dziedziny medycyny zrobił w 1989 roku. Swoje doświadczenie chirurgiczne zdobył w lecznictwie ambulatoryjnym na terenie Gdańska oraz doszkalał się na kursach specjalistycznych, np. z zakresu elekrtochirurgii i krioterapii (w Łodzi) czy podologii (w Warszawie). Obecnie swoje usługi świadczy w Gabinecie Pesmedic, gdzie wykonuje zabiegi chirurgiczne ambulatoryjne, usuwa brodawki, kurzajki czy odciski a także zakłada tamponadę i klamrę plastikową na wrastające paznokcie.

Gdańskim specjalistą chirurgii ogólnej jest również dr Piotr Weinberger, który specjalizację I stopnia z tej dziedziny zrobił w 1995 roku. Posiada bogate doświadczenie zdobyte m.in. podczas pracy w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Naczyniowej Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie oraz na szkoleniach i kursach w kraju i za granicą. Można się z nim spotkać na konsultacji i leczeniu w Specjalistycznym Gabinecie Diagnostyki i Leczenia Chorób Naczyń, w którym oprócz pomocy z zakresu flebologii wykonuje także zabiegi małej chirurgii - usuwa nienowotworowe narośla skórne: włókniaki, kaszaki, brodawki oraz leczy wrastające paznokcie czy zanokcia.

Jeszcze jednym gdańskim chirurgiem jest dr Andrzej Urbański, specjalista chirurgii ogólnej, który specjalistą I stopnia został w 1982 roku, natomiast specjalizację II stopnia z tej dziedziny medycyny zrobił w roku 1987. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1994 roku po obronie rozprawy doktorskiej. Przyjmuje w Prywatnym Gabinecie Chirurgicznym pacjentów z problemami natury chirugicznej, wymagających leczenia doraźnego, zachowawczego a także zabiegowego czy nawet operacyjnego (kieruje na zabiegi do szpitala).

Jaka jest cena wizyty konsultacyjnej u chirurga ogólnego w Gdańsku a jaka w Manchesterze?

Przychodząc po poradę oraz na badania do gdańskiego chirurga ogólnego pacjent powienien mieć przygotowaną kwotę 70 zł, w Wielkiej Brytanii natomiast za wizytę podstawową zapłaci £60 w Medical & Dental Care Green Surgery w Manchesterze.

Pacjenci szukali chirurga ogólnego w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.