Bezpośrednio w Gdyni nie posiadamy w ofercie lekarza o specjalizacji chirurg ogólny, możemy zaproponować lekarzy w pobliżu - chirurdzy najbliżej Gdyni przyjmują w Sopocie (9 km od Gdyni) lub w Gdańsku (20 km od Gdyni). Poniżej prezentujemy listę alterantywnych lekarzy ze specjalizacją chirurg ogólny, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Sprawdź chirurgów ogólnych w pobliżu Gdyni:

lek. Jacek Pikulicki

chirurg ogólny

  • Konsultacja chirurgiczna120 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym120 zł
  • Konsultacja flebologiczna120 zł
  • Konsultacja proktologiczna100 zł
  • Konsultacja proktologiczna z rektoskopią270 zł
  • Pokaż więcej (45)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg ogólny w Gdyni

Autor:

Chirurgią tzw. „miękką” w zakresie urazów, stanów nagłych i intensywnej terapii zajmuje się chirurg ogólny, który spośród pozostałych specjalności ma najszerszy profil diagnostyki i leczenia chirurgicznego. Główną domeną jego działalności jest leczenie operacyjne chorób i powikłań w zakresie jamy brzusznej,  układu krwionośnego i oddechowego, układu moczowo-płciowego oraz skóry, stosując techniki klasyczne oraz małoinwazyjne. W tym ostatnim przypadku, duży zakres świadczeń obejmuje zabiegi tzw. „małej chirurgii”. Istotne miejsce w działalności chirurga ogólnego zajmuje również onkologia operacyjna oraz leczenie nowotworów.

Zaplanować zabieg – wizyta prywatna u chirurga ogólnego

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka swoją działalność rozpoczęło w 1992 r., dziś świadcząc jedną z najszerszych ofert diagnostyczno-terapeutycznych w regionie. Zakres usług, oprócz podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistki, obejmuje także szeroki wachlarz zabiegów chirurgicznych wykonywanych w trybie jednodniowym, w ramach poradni specjalistycznych oraz bloku operacyjnego. Oferta obejmuje m. in. operacje z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, ortopedii oraz urologii, a w zespole chirurgów ogólnych swoje usługi świadczy m. in. dr n. med. Jarosław Kamper.

Usytuowana w samym centrum Gdyni Przychodnia Swissmed to kameralne miejsce, gdzie oprócz medycyny rodzinnej odbywają się konsultacje z szerokiego zakresu specjalizacji, by wymienić: chirurgię ogólną i naczyniową, neurochirurgię oraz chirurgię plastyczną. W zależności od wskazań, wizyta u chirurga ogólnego, oprócz diagnostyki USG bądź USG Doppler, obejmuje także kwalifikacje do zabiegu realizowanego w ramach Szpitala Swisssmed i prywatnych procedur chirurgicznych w zakresie leczenia choroby żylakowej, leczenia otyłości lub hemoroidów.

Konsultacje w dziedzinie onkologii klinicznej oraz kwalifikacje do leczenia operacyjnego, również w zakresie ginekologii onkologicznej, świadczy w ramach Specjalistycznej Poradni Onkologicznej, Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej, Poradni Hematologicznej oraz Centrum Diagnostyki Czerniaka, lek. med. Paweł Pikiel, specjalista chirurgii onkologicznej i ogólnej. W zakresie swojej specjalizacji, wykonuje zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym oraz diagnostykę zmian barwnikowych skóry  z pełną oceną mikroskopową.

Lek. med. Pikiel związany jest także z Oddziałem Chirurgii Onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii przy Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni. To kolejna placówka, gdzie swoje usługi świadczy zespół chirurgów ogólnych w zakresie kompleksowego leczenia chorych z chorobą nowotworową. Terapia obejmuje chirurgię przewodu pokarmowego, chirurgię piersi i tarczycy, chirurgię skóry i tkanki podskórnej oraz układu limfatycznego. Kierownikiem Oddziału jest prof. dr hab. Wiesław Janusz Kruszewski, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej.

Z konsultacji medycznych u chirurga ogólnego – lek. med. Jacka Łukasiewicza, specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, skorzystać również możemy w zlokalizowanym obok Skweru Kościuszki Centrum Medicover Sea Towers.  Szeroki dostęp do wielu specjalistów, jaki oferuje placówka z możliwością wykonania kompleksowej diagnostyki w ramach pracowni USG, RTG i EKG oraz laboratorium  to spory atut jednostki, która ponadto jest Certyfikowanym Ośrodkiem Medycyny Podróży.

Diagnostyką i leczeniem urazów zajmują się specjaliści Poradni chirurgii ogólnej Polikliniki evi-MED – lek. med. Mirosław Płoski, który świadczy konsultacje chirurgiczne oraz zabiegi w warunkach ambulatoryjnych, jak np.:  usuwanie pieprzyków i innych zmian skórnych, założenie/zdjęcie szwów bądź opatrunku, jak również szycie rany. W zakresie dużych zabiegów, kwalifikacją do procedur chirurgicznych zajmuje się dr n. med. Zbigniew Łobodziński, a świadczenia obejmują m. in. wycięcie pęcherzyka żółciowego, operacje przepuklin czy zabiegi resekcyjne w obrębie żołądka. 

Cena konsultacji chirurgicznej w Michigan (USA)

W Michigan Institute for Laparoscopic Surgery, cena zabiegu uwzględnia opłaty chirurga, szpitala oraz opłatę znieczulenia, a łączna cena pakietu oraz jej podział są omawiane podczas wstępnej konsultacji, która kosztuje 250 $ (925 zł).