Dobry chirurg ogólny w Koszalinie

Autor:

Zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie zarówno klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyn czy kręgosłupa, jak i czaszki należą do kompetencji chirurga ogólnego. Oprócz zabiegów inwazyjnych, może on także przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe, m.in. wycinanie zmian skórnych oraz pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych.

Kiedy i gdzie udać się do chirurga?

Zespół Prywatnych Gabinetów Specjalistycznych to rodzinna praktyka prowadzona przez dwa pokolenia lekarzy, świadczących konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej oraz zabiegi w ramach tzw. małej chirurgii, jakie wykonywane są w pełni wyposażonej sali zabiegowej. Oferta obejmuje także szeroki zakres badań diagnostycznych, od USG Dopplera po gastroskopię i kolonoskopię. Praktykę zapoczątkował dr n. med. Tomasz Marszałek, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej, pierwszy i wieloletni Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

Założycielem i Prezesem Prywatnej Lecznicy Chirurgicznej Praxis jest specjalista II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, lek. med. Marek Janus. Placówka powstała w 1993 r. i dysponuje Ambulatorium, Blokiem Operacyjnym oraz Oddziałem Szpitalnym. Lek. med. Janus specjalizuje się w laparoskopowym leczeniu kamicy pęcherzyka żółciowego oraz w chirurgii naczyniowej, wykorzystując w operacjach żylaków podudzi metodę kruroskopii i kriochirurgii. Jest ponadto Prezesem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Gabinet chirurgiczny Bicom – Med to prywatna praktyka lekarska specjalisty II stopnia z chirurgii ogólnej, lek. med. Idresa Abdulla, jaką rozpoczął w 1995 r. Specjalizując się w chirurgii laserowej, laparoskopii oraz chirurgii estetycznej, wykonuje m.in. zabiegi laserowego leczenia prostaty czy zmian naczyniowych oraz – z zakresu chirurgii operacyjnej – operacje hemoroidów, przepuklin, z usuwaniem guzków i zmian skórnych włącznie. Bogatą ofertę specjalistycznych świadczeń uzupełnia profilaktyka (chirurgia zachowawcza) oraz diagnostyka USG.

Leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych zajmuje się w zakresie chirurgii dentystycznej lek. dent. Anna Dziurewicz – Góra, świadcząc szereg zabiegów wspomagających inne dziedziny stomatologii, m.in. endodoncję, periodontologię (chirurgia przyzębia) czy protetykę (chirurgia przedprotetyczna) i implantologię. Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Center – Dent, w zakresie którego oferuje konsultacje chirurgiczne, ekstrakcje czy np. wycięcie kaptura dziąsłowego, działalność rozpoczął w 1991 r. Dla potrzeb zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa zdrowia, gabinet wyposażony został w nowoczesny, certyfikowany sprzęt.

Diagnostyka dolegliwości bólowych jamy brzusznej, endoskopowe pobieranie wycinków i usuwanie ciał obcych, jak również leczenie przepuklin, chorób żołądka oraz jelita grubego, to oferta Specjalistycznego Gabinetu Chirurgii Ogólnej i Endoskopii Diagnostyczno-Zabiegowej, będącego prywatną praktyką specjalisty chirurgii ogólnej, certyfikowanego lekarza endoskopii zabiegowej, lek. med. Dariusza Jurgielańca. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, specjalizuje się w laparoskopowych operacjach w zakresie przewodu pokarmowego. W ramach konsultacji chirurgicznych i kwalifikacji do zabiegów wykonuje pełną diagnostykę dolegliwości bólowych jamy brzusznej.

Usługi medyczne w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, estetycznej, proktologii oraz laseroterapii oferuje również Gabinet Medycyny Estetycznej lek. med. Zbigniewa Gołofita. W zakresie indywidualnej praktyki, którą prowadzi od 1996 r. świadczy specjalistyczne konsultacje oraz leczenie zachowawcze i operacyjne w zakresie chorób tętnic, żył i naczyń chłonnych, a także leczenie chorób odbytu i odbytnicy. Jako certyfikowany lekarz medycyny estetycznej realizuje zabiegi z zakresu anti – aging oraz korekcji blizn potrądzikowych, pourazowych i tatuaży.

Operacja żylaków kończyn dolnych w Koszalinie i w Glasgow (Szkocja) – różnica cen

Oferta krajowa jest korzystniejsza. W Nuffield Glasgow Hospital koszt zabiegu chirurgicznego w zakresie prywatnego leczenia na obydwie nogi wynosi 2475 £ (12870 zł).

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska