dr n. med. Katarzyna Paduszyńska

chirurg ogólny, angiolog

  • Konsultacja chirurgiczna120 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym120 zł
  • Pokaż więcej (10)
Placówki, w których przyjmuje:

prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

chirurg ogólny, chirurg onkolog, proktolog

Opinie pacjentów:

"Uważam Pana Jacka Śmigielskiego za wysokiej klasy specjalistę. Posiada wszechstronną wiedzę. Jest konkretny i rzeczowy. Godny zaufania." - Łukasz

Placówki, w których przyjmuje:
  • Konsultacja chirurgiczna150 zł
  • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości150 zł
  • Pokaż więcej (72)
Opinie pacjentów:

"Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta, przesympatyczny lekarz. Dostałam nawet numer telefonu, by dzwonić w razie potrzeby." - Aleksandra

"Dr Kowalczyk to profesjonalista, pełen empatii i troski o pacjenta. Pomimo dużej ilości pracy, znajduje czas na wytłumaczenie i zobrazowanie zabiegu." - Ewa (Wódka)

Placówki, w których przyjmuje:
Wczytaj więcej wyników

Dobry chirurg ogólny w Łodzi

Autor:

Chirurgia to jeden z działów medycyny klinicznej, gdzie podstawowym sposobem leczenia jest operacja oraz procedury pooperacyjne. Oprócz chirurgii zabiegowej istnieje również szeroki zakres chirurgii zachowawczej.

Leczenie chirurgiczne

Wczesne wykrycie nowotworu, właściwa diagnostyka oraz szybkie rozpoczęcie kuracji  zwiększa szanse na całkowite wyleczenie lub złagodzenie objawów choroby nowotworowej, zauważa chirurg onkolog, dr n. med. Jacek Pytel z prywatnego szpitala Slave. Pełne zaplecze techniczne i diagnostyczne pozwala placówce na realizację bezpłatnego programu profilaktyki raka piersi, biopsję cienko – lub gruboigłową oraz biopsję chirurgiczną i operacyjne leczenie z możliwością precyzyjnej lokalizacji izotopem ogniska nowotworu  oraz ewentualnych przerzutów do węzłów chłonnych.

Specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej jest dr n. med. Krzysztof Kaczka, który swoją praktykę prowadzi w ramach Gabinetu Lekarskiego na ul. Piotrkowskiej 17, gdzie zajmuje się leczeniem m.in. chorób tarczycy i innych gruczołów dokrewnych, chorób żołądka i dwunastnicy, jelita grubego i odbytu oraz chorób  piersi. W trakcie konsultacji świadczy również badania USG. W zakresie zabiegów chirurgicznych wykonuje korekcje blizn przerosłych i pooperacyjnych, operacje żylaków odbytu sposobem Barrona, skleroterapię oraz usuwa łagodne i złośliwe nowotwory skóry.

Przychodnia NZOZ Neuromedica jest kontynuacją Oddziału Łódzkiego Instytutu Neuromedica, stworzoną przez dr n. med. Alicję Kubik. Spośród 30 specjalistów świadczących usługi m.in. w zakresie Chirurgii i urologii dziecięcej, Ortopedii i chirurgii urazowej oraz Neurochirurgii, placówka realizuje ofertę z Chirurgii naczyniowej i ogólnej. Konsultacje chirurgiczne chorób naczyń, USG Doppler przepływowe naczyń żylnych i tętniczych przeprowadza dr n. med. Michał Pająk, który kwalifikuje i przeprowadza zabiegi skleroterapii, zamykania naczyń światłem lasera (EVLT) oraz operacje żylaków.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak nowoczesne wypełniacze niepermanentne z induktorami tkankowymi, lifting twarzy bez skalpela czy leczenie lokalnych nadmiarów tkanki tłuszczowej lipolizą iniekcyjną oferuje w zakresie Gabinetu Dream – Med specjalista chirurgii ogólnej, lek. med. Marzena Majcherczyk – Skulimowska, będąca ekspertem zabiegu Liposukcja na portalu Estheticon.pl. W ramach chirurgii świadczy ponadto konsultacje chirurgiczne oraz przeprowadza zabiegi operacyjne w prywatnym szpitalu, w zakresie zmian skórnych oraz żylaków kończyn dolnych.

„Czas leczy rany, ale chirurg zrobi to szybciej”. Z takiego założenia wychodzą specjaliści Poradni Chirurgicznej Kliniki Mikomed, jaka dysponuje własnym Blokiem Operacyjnym, dwiema salami operacyjnymi, salą wybudzeń oraz salą chorych. Zakres wykonywanych tu zabiegów obejmuje zarówno drobne procedury chirurgiczne, jak i bardziej złożone, m.in. holecystektomię laparoskopową, ortopedyczne zabiegi korekcyjne czy chirurgię naczyniową, w jakiej specjalizuje się chirurg ogólny i naczyniowy, lek. med. Jacek Mikosiński, który od 1994 r. leczy choroby żył i owrzodzenia pochodzenia żylnego.

Oddział Chirurgii Jednego Dnia Centrum Medycznego All – Med specjalizuje się w zabiegach mało inwazyjnych i w zakresie oferty realizuje m.in. zabiegi z Chirurgii okulistycznej, jakie przeprowadzane są pod kierunkiem okulisty, dr n. med. Andrzeja Kapicy, specjalisty w chirurgii siatkówki i zaćmy. Dr Kapica zajmuje się ponadto leczeniem wysiękowej postaci AMD zarówno metodami laserowymi, jak również iniekcjami anty-VEGF oraz sterydami doszklistkowymi. W zakresie CM All – Med oferuje szeroki wachlarz usług diagnostyczno – leczniczych, od doboru okularów i soczewek kontaktowych, po witrektomię, chirurgię zaćmy oraz zabiegi plastyczne i rekonstrukcyjne oka.

Koszty chirurgicznego leczenia przepukliny w Łodzi i w Londynie

W HCA Hospitals koszty są zdecydowanie wyższe i wynoszą 4300 £ (22360 zł), a cena obejmuje zakwaterowanie, opiekę pielęgniarską, znieczulenie i opatrunki oraz chirurga i anestezjologów. Zabieg jest ponadto objęty gwarancją – szpital pokrywa koszty ponownego przyjęcia pacjenta do szpitala w przypadku komplikacji, które pojawiają się w ciągu 15 dni po opuszczeniu szpitala.

Pacjenci szukali chirurga ogólnego w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska