• Konsultacja chirurgiczna100 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym120 zł
  • Pokaż więcej (39)
Opinie pacjentów:

"Bardzo profesjonalny, bezpośredni, kontaktowy, miły, dowcipny, serdeczny człowiek. Lekarz, który nie robi dystansu pacjent-lekarz." - Marek K (Irlandia) (Irlandia)

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź chirurgów ogólnych w pobliżu Poznania:

Dobry chirurg ogólny w Poznaniu

Autor:

Chirurgia sercowo-naczyniowa, chirurgia onkologiczna, chirurgia urazowa czy chirurgia szczękowo-twarzowa to tylko niektóre działy narządowe chirurgii, która najogólniej mówiąc, zajmuje się leczeniem operacyjnym. Każdy z tych działów wytycza inną specjalizację kierunkową lekarza chirurga.

Wizyta u specjalisty chirurga

Nowoczesny Szpital Med Polonia to 2 sale operacyjne, gdzie wykonywane są wszystkie zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej oraz doskonale zaopatrzone zaplecze diagnostyczne. Operacje przepuklin, cholecystektomia laparoskopowa i klasyczna, żylaki kończyn dolnych oraz odbytu to tylko część zabiegów do jakich kwalifikowani są pacjenci podczas konsultacji chirurgicznych m.in. u chirurga ogólnego, proktologa, lek. med. Jacka Olejniczaka, który specjalizuje się w zabiegach z chirurgii naczyniowej z zastosowaniem technik małoinwazyjnych, m.in. operacje laparoskopowe czy miniflebektomie.

Swoje umiejętności zawodowe w zakresie medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej od wielu lat rozwija lek. med. Michał Kukulski związany z Oddziałem Chirurgii Onkologicznej II w Wielkopolskim Centrum Onkologii, gdzie specjalizuje się w chirurgii ogólnej i wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej, plastycznej i rekonstrukcyjnej. Oprócz praktyki lekarskiej, prowadzi działalność dydaktyczną na UM w Poznaniu. Jest laureatem nagrody Eskulap 2013 – Lekarz Roku 2013 oraz członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP).

Specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej jest także dr n. med. Robert Gryczka, od 2000 r. pracujący na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Kliniki Onkologii UM w Poznaniu na stanowisku adiunkta, gdzie szkolił się w zakresie m.in. chirurgii piersi. Obecnie współpracuje z nowoczesnym Centrum Medycznym neoMedica. W zakresie praktyki świadczy konsultacje wraz z diagnostyką, kwalifikacje oraz leczenie m.in. łagodnych i złośliwych nowotworów tarczycy, nowotworów jelita grubego oraz chirurgiczne leczenie zmian skóry i tkanki podskórnej.

Klinika ProfMedica to specjalistyczna klinika, z którą związany jest  specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, dr n. med. Przemysław Nowak. Członek m.in. Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej jest certyfikowany w zakresie chirurgii wewnątrznaczyniowej i diagnostyki dopplerowskiej, i jako chirurg naczyniowy zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym chorób naczyń, kosmetycznym usuwaniem żylaków, a także skleroterapią pajączków naczyniowych. W dziedzinie chirurgii ogólnej wykonuje m.in. operacje przepuklin oraz kosmetyczne zabiegi wycięcia zmian skórnych.

Patologiami oraz leczeniem operacyjnym naczyń krwionośnych i limfatycznych, z wyłączeniem serca, w Specjalistycznych Poradniach Lekarskich Ars Medic, zajmuje się chirurg naczyniowy dr n. med. Krzysztof Wachal. Operacje polegają głównie na embolektomii (udrożnieniu naczynia), poszerzeniu jego światła i usunięciu patologii (np. tętniaka). Poradnia oferuje ponadto leczenie pajączków metodą "Verilite" oraz operacyjną terapię nadpotliwości. W zakresie konsultacji chirurgicznych, przeprowadzana jest również diagnostyka chorób układu krążenia i oceny jego drożności – USG Doppler.

Centrum Medyczne Omedica to specjalistyczna opieka medyczna realizowana w zakresie poszczególnych placówek dedykowanych. W ramach Chirurgii Znamion z Centrum współpracuje specjalista chirurg, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, dr n. med. Agnieszka Wasilewska, która zajmuje się chirurgicznym usuwaniem łagodnych i złośliwych zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, brodawek skórnych oraz raków skóry, a materiał pobrany przekazywany jest do badania histopatologicznego. Specjalizuje się także w plastycznej korekcji blizn. 

Leczenie u chirurga naczyniowego w Poznaniu i w Londynie – jaka cena?

W należącej do sieci The Private Clinic – Klinice Harley Street za konsultacje z chirurgiem naczyniowym zapłacimy 150 £ (750 zł). W cenę wliczone jest badanie USG nóg, które z reguły w prywatnych klinikach wynosi 350–450 £ (1820–23401 zł). Przykładowa terapia żylaków nóg laserem Evla z flebektomią to koszt 2550 £ za jedną nogę i 3450 £ za dwie (13260–17940 zł). Różnica kosztów w porównaniu do oferty z Poznania jest więc spora. 

Pacjenci szukali chirurga ogólnego w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.