Sprawdź innych chirurgów ogólnych w pobliżu Torunia:

lek. Wiesław Jaskulski

urolog, chirurg ogólny

  • Konsultacja seksuologiczna150 zł
  • Konsultacja urologiczna150 zł
  • USG nerek90 zł
  • USG prostaty transrektalne150 zł
  • Badanie genetyczne PCA 3 w kierunku raka prostaty1 500 zł
  • Pokaż więcej (20)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg ogólny w Toruniu

Autor:

Diagnostyka, kwalifikacje i leczenie operacyjne, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów złośliwych, należą do obowiązków chirurga ogólnego, który w odróżnieniu od innych specjalizacji chirurgicznych koncentruje się głównie na chorobach narządów jamy brzusznej, urazach kończyn oraz chorobach skóry. Ponadto, w zakresie jego obowiązków jest leczenie stanów nagłych, z zagrożeniem życia, poprzez wykonywanie specjalistycznych procedur.

Wizyta u chirurga prywatnie

Novamed Jackowiak Krajewski Prywatne Gabinety Onkologiczno-Ortopedyczne to nowoczesna opieka medyczna, gdzie w zakresie Chirurgii ogólnej i onkologicznej pełen zakres porad i konsultacji świadczy specjalista z chirurgii onkologicznej i specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, dr n. med. Edward Krajewski. Usługi obejmują badania profilaktyczne i monitoring, poradnictwo w dziedzinie medycyny paliatywnej oraz chirurgiczne opracowywanie zmian troficznych skóry, a także usuwanie zmian łagodnych, podejrzanych i złośliwych skóry.

Zabiegi i operacje z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej w Szpitalu Eskulap – Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń w Osielsku wykonuje specjalista chirurgii naczyniowej i ogólnej, felbolog, dr n. med. Michał Molski, który specjalizuje się w zabiegach termoablacji SVS. Poradnia Chirurgii Naczyń zapewnia kompleksową opiekę medyczną pacjentom ze schorzeniami naczyń obwodowych, świadcząc konsultacje lekarskie, kwalifikując do leczenia operacyjnego oraz kompleksową diagnostykę USG Doppler. Wszystkie świadczenia objęte są refundacją NFZ.

Konsultacje naczyniowe świadczą także lekarze Poradni Chirurgicznej Szpitala Specjalistycznego Matopat, zajmujący się problematyką naczyniową w zakresie chorób tętnic kończyn dolnych i górnych, tętniakiem aorty brzusznej i tętnic biodrowych oraz zapaleniem zakrzepowym żył głębokich kończyn dolnych. Cennik obejmuje wizytę chirurgiczną pierwszorazową, drobny zabieg chirurgiczny oraz badania histopatologiczne i konsultacje u specjalisty z chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, lek. med. Macieja Jaworskiego wraz z badaniem USG Doppler.

Operacyjnym leczeniem jamy ustnej i okolic przyległych zajmuje się chirurgia stomatologiczna Praktyki Stomatologicznej Bellastoma, w zakresie której specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej dr n. med. Piotr Raginia wykonuje pełen zakres zabiegów wspomagających leczenie, od chirurgicznego usunięcia zęba lub pozostawionych korzeni po zabiegi w zakresie tkanek miękkich z zastosowaniem przeszczepów tkankowych. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym lub pod narkozą i kontrolą specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii dr. n. med. Roberta Mielcarka.

Endoprotezoplastyka to nowoczesne leczenie operacyjne polegające na usunięciu elementów chorego stawu i zastosowaniu endoprotezy czyli zaawansowanego implantu, dzięki któremu możliwa jest dalsza aktywność. Zabiegi te w ramach prywatnej praktyki lekarskiej wykonuje dr n. med. Łukasz Paczesny, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, certyfikowany w zakresie artroskopii stawu biodrowego. Jest jednym z dwóch specjalistów w kraju, który ukończył kurs endoskopowego leczenia zespołów uciskowych nerwów kończyny górnej pod kierunkiem prof. Reimera Hoffmana.

Chcąc zmniejszyć dolegliwości pooperacyjne i przyspieszyć powrót do zdrowia, specjaliści Gabinetu Ortus Med – Prywatnego Centrum Ortopedii i Rehabilitacji większość zabiegów wykonują z użyciem artroskopii. Częścią zespołu jest dr n. med. Marcin Tafelski, specjalista neurochirurg, certyfikowany w zakresie chirurgii kręgosłupa, który wykonuje operacje dyskopatii, wertebroplastykę oraz stabilizacje kręgosłupa. Placówka działa od 2009 r. i umożliwia pacjentom szybką, specjalistyczną diagnostykę oraz nowoczesne metody leczenia wielu schorzeń narządu ruchu.

Chirurgia ortopedyczna w Toruniu i w Gundelfingen (Niemcy) – ceny

Niedaleko Fryburga, w szpitalu ortopedycznym Gelenk Klinik, średni koszt leczenie palucha koślawego metodą osteotomii wynosi 5724 € (24040 zł), natomiast z artrodezą – 9675 € (40635 zł), przy czym ceny w obydwu przypadkach uwzględniają zakwaterowanie i dwudniowy pobyt w szpitalu, chirurga, znieczulenie oraz badania diagnostyczne i pooperacyjną pomoc medyczną.

 

Pacjenci szukali chirurga ogólnego w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Ciechocinek, Inowrocław oraz Bydgoszcz.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska