lek. Michał Kowalczewski

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

 • Konsultacja flebologiczna200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
 • Pokaż więcej (119)
Opinie pacjentów:

"Bardzo dobry lekarz, dba o swoich pacjentów, przekazuje wszystkie potrzebne informacje o zabiegu." - Michał

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

 • Konsultacja chirurgiczna180 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej180 zł
 • Konsultacja chirurgiczna online180 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej online180 zł
 • Konsultacja proktologiczna online180 zł
 • Pokaż więcej (53)
Opinie pacjentów:

"- wszystko zostaje jasno przedstawione pacjentowi; miła atmosfera umożliwiająca zbicie ciśnienia towarzyszącego operacji" - Mateusz

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Naser Dib

chirurg ogólny, flebolog

 • Konsultacja chirurgiczna150 zł
 • Konsultacja flebologiczna150 zł
 • USG stawu kolanowegood 140 zł
 • Pokaż więcej (46)
Opinie pacjentów:

"Pan doktor jest przemiłym, kompetentnym lekarzem, służącym pomocą w każdej chwili i bardzo zdolnym chirurgiem." - Robert

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Zbigniew Kudelski

chirurg ogólny, flebolog

 • Konsultacja chirurgiczna170 zł
 • Konsultacja proktologiczna150 zł
 • Konsultacja flebologicznaod 120 zł
 • Pokaż więcej (14)
Placówki, w których przyjmuje:
Wczytaj więcej wyników

Dobry chirurg ogólny w Warszawie

Autor:

Chirurgia ogólna w szerokim rozumieniu zajmuje się operacyjnym leczeniem narządów ludzkiego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń narządów jamy ustnej i chorób układu pokarmowego. W zakres zabiegów chirurgicznych wchodzą m.in. operacje skóry i tkanki podskórnej, procedury chirurgiczne tarczycy, hemoroidów i żylaków kończyn dolnych oraz przepuklin. Wykonujący je lekarze posiadają specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej, naczyniowej, a także proktologii.

Warszawa – oferta dużych klinik

W Warszawie mieści się Centrum Medyczne Alfa-Lek (Warszawa Śródmieście), współpracujące z wybitnymi lekarzami, takimi jak dr n. med. Monika Bieniasz, chirurg ogólny, onkolog oraz proktolog. To członek TChP i ESOT. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i transplantacyjnej. Kolejny członek zespołu to dr n. med. Tomasz Brzeziński, chirurg ogólny i naczyniowy. Przeprowadza konsultacje z pacjentami cierpiącymi z powodu obrzęków i zespołów pozakrzepowych. Do zespołu należy także prof. dr hab. med. Waldemar Kostewicz, chirurg ogólny i naczyniowy.

Do kadry medycznej Spółdzielni Pracy Specjalistów Rentgenologów należy m.in. dr n. med. Jan Purtak, specjalista chirurg II stopnia. Wiele lat był związany z Oddziałem Chirurgii Centralnego Szpitala Kolejowego w Warszawie-Międzylesiu. Przeprowadził ponad 1100 operacji laparoskopowych. Do zespołu placówki należy także dr n. med. Zbigniew Biejat, chirurg ogólny i naczyniowy oraz zastępca ordynatora warszawskiego Szpitala Czerniakowskiego.
W Lecznicy IATROS przeprowadza się m.in. operacje żylaków odbytu, kończyn dolnych, torbieli ogonowej oraz przepuklin. W ofercie kliniki znajduje się pobyt w komfortowych 1-osobowych pokojach z łazienkami z możliwością noclegu osoby towarzyszącej. Chirurgią ogólną dorosłych zajmuje się m.in. lek. med. Lech Malmurowicz oraz lek. med. Mikołaj Matejuk.

Szpital LUX MED (Warszawa Ursynów) funkcjonuje na stołecznym rynku medycznym od 2010 roku, zaś w prywatnych usługach medycznych posiada prawie 20-letnie doświadczenie. Placówką należącą do grupy LUX MED jest przychodnia PROFEMED. Przyjmuje w niej chirurg lek. med. Dariusz Bisz, leczący żylaki kończyn dolnych i przepukliny.

Kameralne gabinety chirurgiczne - wizyty prywatne

W zakres usług świadczonych przez dr Wiesława J. Czynowskiego (Gabinet Lekarski Chirurgiczny dr Wiesław J. Czynowski) wchodzą drobne zabiegi oraz wizyty domowe. To chirurg, lekarz sądowy oraz biegły sądowy, kierujący praktyką od 1991 roku. Przez ten czas znacząco poszerzył ofertę i dziś zajmuje się m.in. operowaniem przepuklin, plastyką powiek górnych oraz mini-plastyką nadmiaru skóry brzucha. Przeprowadza też zabiegi bezbolesnego zamykania rozszerzonych naczynek żylnych oraz elektrodepilacji nóg i pachwin.

Z kolei osoby zainteresowane wizytą prywatną z zakresu chirurgii naczyniowej mogą udać się do gabinetu, którym kieruje dr n. med. Maciej Stryga, chirurg naczyniowy. Przyjmuje pacjentów w kilku placówkach, w tym w Wide Med Care Poradnia Specjalistyczna. Pracuje też w Klinice Chirurgii Naczyniowej Instytutu Hematologii i Transfuzjologii, gdzie zajmuje się małoinwazyjnym leczeniem schorzeń żylnych. Wśród wykonywanych przez niego zabiegów można wymienić implantację stentów oraz angioplastykę.

Leczenie chirurgiczne w Warszawie

Warszawa wyróżnia się nie tylko liczbą specjalistów w dziedzinie chirurgii, lecz również szeroką ofertą świadczonych przez nich usług. Stołeczne gabinety odwiedzają turyści medyczni z Polski oraz innych państw. Przyjeżdżają, skuszeni wysoką jakością leczenia i atrakcyjnymi cenami. Dla porównania, drobny zabieg chirurgiczny wykonany w klinice IATROS kosztuje ok. 400 zł, podczas gdy w Wielkiej Brytanii koszt £299 jest uważany za wyjątkowo niski – przykładowo, London Dermatology Clinic traktuje taką cenę jako promocję. Pacjenci z Wysp Brytyjskich odwiedzają stołecznych chirurgów, podobnie jak Niemcy czy Szwedzi. Przyjazd do Warszawy traktują jak połączenie leczenia z wypoczynkiem wśród atrakcji takich jak Starówka i Łazienki Królewskie.

Pacjenci szukali chirurga ogólnego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.