dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej200 zł
 • Konsultacja w zakresie leczenia naczyniaków200 zł
 • Pokaż więcej (110)
Opinie pacjentów:

"Wspaniały człowiek, konkretny, sympatyczny, odpowiada na pytania rzeczowo, wykazuje zainteresowanie pacjentem, jak również wyrozumiałość." - Elżbieta (Opole)

"Rzeczowy, kompetentny, z dużą empatią. Jasno opowiedział o przebiegu zabiegu, o spodziewanych efektach. Na przygotowane przeze mnie pytania odpowiadał jasno i zrozumiale." - Anna

"Sympatyczny i profesjonalny. Spełnił nasze oczekiwania w 100%. Sporządził dokladna dokumentację zabiegu z wyraźną i czytelna instrukcja higieny pozabiegowej i jak podawac przepisane leki. Bardzo dziekujemy :)" - Kasia W.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów
 • Pokaż więcej (106)
Opinie pacjentów:

"Bardzo troskliwa opieka ze strony lekarza i personelu. Duża fachowość operatora, w trakcie zabiegu miałam wrażenie, że jestem w bardzo dobrych rekach. Polecam" - Izabella (Bonn)

"Jestem bardzo zadowolona z zabiegu przeprowadzonego przez doktora Rataja. Od samego początku wzbudził u mnie sympatię i zaufanie." - Joanna

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja angiologiczna150 zł
 • Konsultacja chirurgiczna150 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym150 zł
 • Konsultacja dermatologiczna150 zł
 • Konsultacja flebologiczna150 zł
 • Pokaż więcej (279)
Opinie pacjentów:

"Profesjonalista. Przemiły, spokojny człowiek. W jego rękach jesteś bezpieczny. Polecam wszystkim." - Urszula

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja angiologiczna100 zł
 • Konsultacja chirurgiczna100 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym100 zł
 • Konsultacja dermatologiczna100 zł
 • Konsultacja flebologiczna100 zł
 • Pokaż więcej (199)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Rafał Mulek

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Opinie pacjentów:

"Z pewnością jeden z najlepszych chirurgów bariatriów w Polsce. Operacja mankietowej resekcji żołądka wykonana wręcz perfekcyjnie: zero powikłań, zero bólu pooperacyjnego = mistrzostwo. Poza tym w pełni zadowalająca konsultacja przed i po operacji - wszystko klarownie wyjaśnione, przedstawione rzeczowo ewentualne ryzyka, pacjent wie co go czeka.Zdecydowanie polecam dra Mulka tym wszystkim, którzy zmagają się z otyłością. 2 miesiące po operacji ważę 23 kg mniej i rozpoczynam nowe życie, co bez pomocy doktora nie byłoby możliwe." - Damian I.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja chirurgiczna150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii ręki150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej150 zł
 • Pokaż więcej (76)
Opinie pacjentów:

"Przemiły człowiek, bardzo sympatyczny i pomocny, doskonały w tym co robi. Widać, że kocha swoją pracę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Serdecznie dziękuję" - Katarzyna K (Bridgwater)

"O tym człowieku nie da się powiedzieć nic innego jak to, że wie co robi i jest profesjonalistą w każdym calu, a do tego swojego rodzaju artystą, który wydobywa piękno." - Monika

"Zabieg został wykonany tak jak wcześniej było to ustalone z doradcą i spełnił moje oczekiwania z czego jestem bardzo zadowolony." - A

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Paweł Stajniak

chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog

Opinie pacjentów:

"Polecam z całego serca doktora Pawła Stajniaka, który mnie operował. Sympatyczny, miły i dowcipny człowiek o dużej wiedzy i doświadczeniu." - Grzegorz M

"Bardzo miły lekarz, fachowo podchodzi do sprawy. Dokładnie tłumaczy w czym problem. Doradza jak postępować i kiedy zgłosić się na operację, nie zmusza do zabiegu. Super podejście do pacjenta." - Szymon

Placówki, w których przyjmuje:
 • Konsultacja chirurgiczna180 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym180 zł
 • Pokaż więcej (31)
Opinie pacjentów:

"Pan Dr to świetny specjalista. Wyjaśnił metodę leczenia. Wzbudził moje zaufanie. Zabieg przeprowadził prawie bezboleśnie, jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie było problemów z umówieniem daty zabiegu." - Aleksandra Nysa

Placówki, w których przyjmuje:
Wczytaj więcej wyników

Dobry chirurg ogólny we Wrocławiu

Autor:

Chirurgia ogólna to kliniczna dziedzina medycyny, gdzie oprócz procedur zabiegowych istnieje szeroki zakres chirurgii zachowawczej, a podspecjalizacje obejmują działy narządowe (m. in. chirurgia przewodu pokarmowego, chirurgia naczyniowa, kardiochirurgia, urologia), chirurgię urazową i ortopedię oraz chirurgię onkologiczną. Chirurg ogólny, w zakresie swojej specjalizacji oraz na podstawie diagnostyki kwalifikuje do odpowiedniego leczenia, zgodnie z zasadą mniejszego ryzyka.   

Prywatna wizyta u chirurga

Szerokie spektrum konsultacji lekarzy specjalistów wraz z pełnym zakresem badań diagnostycznych i leczeniem zabiegowym oferuje Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed, gdzie w ramach Poradni Chirurgii Ogólnej swoje usługi świadczy m. in. dr n. med. Beata Wojtczak, specjalista chirurgii ogólnej, endokrynolog. Oferta obejmuje diagnostykę i leczenie schorzeń tarczycy, przytarczyc oraz nadnerczy, jak również kwalifikacje do zabiegów operacyjnych przepuklin, kamicy pęcherzyka żółciowego oraz żylaków kończyn dolnych. W ramach praktyki, dr Wojtczak realizuje ponadto drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym.

Zespół cieśni nadgarstka, choroba De Quervaina czy przykurcz Dupuytrena to tylko niektóre schorzenia, jakie w zakresie Chirurgii ręki leczy dr n. med. Ahmed Elsaftawy, specjalista chirurgii ogólnej, certyfikowany w dziedzinie chirurgii ręki (FESSH), zastępca Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Replantacji Kończyn, Chirurgii Ręki i Mikrochirurgii Szpitala im. Św. Jadwigi Śl. w Trzebnicy. Dr Elsaftawy swoją ofertę realizuje w Dolnośląskim Centrum Chiroplastica, a jej zakres uzupełnia panel zabiegów medycyny estetycznej, której jest głównym trenerem w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

Zabiegi operacyjne żylaków kończyn dolnych najnowocześniejszą metodą laserową EVLT, miniflebektomie, jak również operacje cieśni nadgarstka metodą endoskopową CTRS oraz operacje przepuklin pachwinowych z użyciem nowoczesnych siatek – łącznie około 250 zabiegów chirurgicznych rocznie – to zakres świadczeń, jakie w ramach Poradni Chirurgii Ogólnej Dolnośląskiego Centrum Medycznego Dolmed realizuje dr n. med. Macieja Garbienia, specjalista chirurgii ogólnej. Wszystkie procedury poprzedzają specjalistyczne i kompleksowe konsultacje lekarskie oferowane w ramach NFZ i komercyjnie. 

Prywatne konsultacje medyczne u chirurga w Wielkiej Brytanii – jaka cena?

W należącym do Spire Healthcare Thames Valley Hospital, konsultacja cieśni nadgarstka to koszt 200 £ (1,160 zł) i 180 £ (1,044 zł) w ich północno-zachodniej siedzibie – Wirral Hospital, podaje NetDoctor.co.uk. To równowartość niemal dziesięciu konsultacji chirurgicznych we Wrocławiu.    

Pacjenci szukali chirurga ogólnego w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska