dr n. med. Dagmara Przymuszała-Staszak

kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych - Poznań

dr n. med. Dagmara Przymuszała-Staszak kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Dagmara Przymuszała-Staszak

Dr n. med. Dagmara Przymuszała-Staszak ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w Klinice Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Chorób Wewnętrznych SK H. Święcickiego w Poznaniu, gdzie uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny chorób wewnętrznych oraz z kardiologii. Była stypendystką Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej w ramach projektu „Predicting adverse clinical outcomes in patients with defibrillating devices”. Stopień naukowy doktora nauk medycznych otrzymała na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Doktor Przymuszała-Staszak jest regularnym uczestnikiem kursów oraz szkoleń z zakresu kardiologii, ze szczególnym uwzględnieniem echokardiografii. Ponadto jest autorem i współautorem licznych sprawozdań zjazdowych, jak również prac naukowych publikowanych w uznanych czasopismach.

Należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (Sekcji Echokardiografii) i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Przymuszała-Staszak

Dr n. med. Dagmara Przymuszała-Staszak specjalizuje się w nieinwazyjnej diagnostyce chorób serca u dorosłych, w leczeniu choroby niedokrwiennej serca (dławica piersiowa, zawał serca), nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca, wad zastawkowych serca czy zaburzeń metabolicznych (hipercholesterolemia, hiperlipidemia). Kwalifikuje do zabiegów kardiologicznych - do koronarografii, ablacji zaburzeń rytmu, wszczepienia stymulatora serca, układu resynchronizującego (CRT), kardiowertera (ICD).

Wykonuje i ocenia ekg spoczynkowe oraz badanie echokardiograficzne (USG serca).

Stanley Centrum Medyczne - dr n. med. Dagmara Przymuszała-Staszak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Dagmara Przymuszała-Staszak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska