Umawianie wizyt i bezpłatna pomoc doradcy Tourmedica.pl
Sprawdź oferty klinik i lekarzy

zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin,
doradzimy i przypomnimy o wizycie za darmo!

dr n. med. Daniel Kotrych

ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 5190222

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki, rosyjski

Przyjmuje:
ul. Mickiewicza 55
70-385 Szczecin
Tel. 91 351 89 37 Pokaż mapę

Umawianie wizyt lub pytania do dr n. med. Daniel Kotrych mogą Państwo kierować do naszego konsultanta pod nr telefonu

Zadaj pytanie Umów wizytę
lub zadzwoń 91 351 89 37

Informacje ogólne - dr n. med. D. Kotrych

Dr n. med. Daniel Kotrych jest specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii narządów ruchu, lekarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończył w 2000 roku, a w 2005 roku na tej samej uczelni uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej na temat postaci klinicznych oraz metabolizmu kostnego w spondylozie szyjnej. W roku 2008 ukończył specjalizację I stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Wiedzę i doświadczenie zawodowe dr Kotrych zdobywał także na zagranicznych stażach naukowych z zakresu ortopedii i traumatologii, których w latach 1996-2004 odbył aż sześć. Za granicą dr Kotrych kształcił się pod okiem doskonałych specjalistów w najbardziej znanych klinikach, takich jak The Royal Sussex County Hospital w brytyjskim Brighton czy Neurologisches Rehabilitationszentrum w Greifswald,  w Niemczech. Jego zainteresowania zawodowe obracają się wokół nowoczesnych metod leczenia operacyjnego nowotworów narządu ruchu oraz choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów.

Dr Kotrych jest pracownikiem Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie, Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, przeprowadza także zabiegi i udziela konsultacji specjalistycznych w przychodni Mediklinika w Szczecinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Sekcji Ortopedii Onkologicznej PTOiTr oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie, a także współpracownikiem Klubu Sportowego Arkadia Szczecin oraz Polskiego Związku Pływackiego.

Czytaj więcej

Osiągnięcia lekarza

Dr Kotrych jest wybitnym specjalistą z zakresu ortopedii i traumatologii, znanym przede wszystkim dzięki rewolucyjnej, pierwszej w Polsce operacji przeszczepienia kości miednicy, która uratowała życie młodemu pacjentowi, cierpiącemu na rozległy nowotwór kości. Tę skomplikowaną, wielogodzinną operację przeprowadził dr Kortych wraz z prof. Andrzejem Gustą oraz dr Bartoszem Krukiem. Kolejnym sukcesem dr Kortycha oraz lekarzy z Katedry Kliniki Ortopedii i Traumatologii szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie była sześciogodzinna operacja z użyciem najnowocześniejszego, pokrytego srebrem tytanowego implantu kości biodrowej, przeprowadzona na początku 2012 roku u pacjentki z rozległym nowotworem biodra. Zastosowany implant na rynku dostępny jest od 2010 roku, a na całym świecie przeprowadzono na razie jedynie 15 operacji z jego zastosowaniem.

Dr Kotrych regularnie uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach, dzięki czemu podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności zawodowe. Jest także aktywnym uczestnikiem wielu z nich: był jednym z wykładowców na sympozjum naukowym „Deformacje stóp w chorobach układowych i metabolicznych", organizowanym przez Katedrę i Klinikę Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu PUM pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, gdzie brał czynny udział w sesji naukowej na temat stopy reumatoidalnej, wygłaszając odczyt pod tytułem „Sposoby rekonstrukcji ubytków kostnych goleni i stopy w nowotworach narządu ruchu". To także były wykładowca programu anglojęzycznego studentów Pomorskiej Akademii Medycznej z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Humanistycznej TWP w Szczecinie. Dodatkowo dr Kotrych prowadzi kursy specjalizacyjne dla lekarzy specjalizujących się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, m.in. kurs „Onkologia narządu ruchu" oraz „Chirurgia kręgosłupa".

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Kotrych

Dr Kotrych jest doświadczonym specjalistą z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu, który przeprowadza diagnozę i leczenie pacjentów dorosłych oraz dzieci. Wykonuje szeroki zakres zabiegów w tej dziedzinie, w tym operacje artroskopii operacyjna stawu kolanowego i skokowego (usunięcie łękotki, wolnego ciała), a także operację korekcji palucha koślawego z użyciem implantów. U pacjentów z zespołem usidlenia nerwów przeprowadza zabieg odbarczenia chirurgicznego, wykonuje też artrotomię stawu kolanowego i leczenie chirurgiczne zwichnięć oraz podwichnięć stawu łokciowego. Podejmuje się także wykonywania zabiegów przeszczepu kości, które w niektórych przypadkach mogą stanowić alternatywę dla amputacji kończyny.

Zdjęcia dr n. med. Daniel Kotrych

Mediklinika (Szczecin)

Mediklinika - dr n. med. Daniel Kotrych

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna Konsultacja ortopedyczna Zadaj pytanie » Umów wizytę »

Ortopedia

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka
Leczenie operacyjne choroby Dupuytrena
zabieg w znieczuleniu ogólnym
3 500 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka
2000 zł- zabieg w znieczuleniu miejscowym; 3000 zł- zabieg w znieczuleniu ogólnym
od 2 000 do 3 000  Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja palca strzelającego
1500 zł- zabieg w znieczuleniu miejscowym; 2500 zł- zabieg w znieczuleniu ogólnym
od 1 500 do 2 500  Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Przeszczep ścięgna w obrębie ręki
zabieg w znieczuleniu ogólnym
4 000 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja wycięcia kaletki łokciowej
2 500 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Wycięcie ganglionu nadgarstka
od 1 500 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacje i leczenie barku Operacje i leczenie barku
Operacyjne leczenie uszkodzenia stożka rotatorów
6 000 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Artroskopowe leczenie uszkodzenia stożka rotatorów
8 800 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Otwarte nastawienie i stabilizacja zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego
8 600 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacje i leczenie kolana Operacje i leczenie kolana
Artroskopia lecznicza stawu kolanowego
od 3 800 do 4 800  Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja klasyczna usunięcia torbieli Bakera
3 500 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL)
od 9 000 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Artroskopowa operacja łąkotki
cena zależy od ilości implantów
od 3 800 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja wycięcia kaletki przedrzepkowej
2 500 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacje i leczenie biodra Operacje i leczenie biodra
Operacja biodra trzaskającego
3 000 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego
Operacja palucha koślawego / halluksa
cena za 1 - 3800 zł lub 2 halluxy - 6000 zł
od 3 800 do 6 000  Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja palca młoteczkowatego stopy
od 3 000 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja palca szponiastego stopy
od 3 000 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja palucha sztywnego stopy
od 4 500 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa
4 000 Zadaj pytanie » Umów wizytę »
Artroskopia lecznicza stawu skokowego
3 800 Zadaj pytanie » Umów wizytę »

Prezentowane ceny usług i zabiegów Daniel są kompletne, dostarczane przez usługodawcę i weryfikowane z najwyższą starannością, mogą jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacjach z lekarzem.

Certyfikaty dr n. med. Daniel Kotrych

Dołącz do nas:

Infolinia:
801 002 125 lub 22 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2015 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2015 Tourmedica.pl Sp. z o.o.