lek. Danuta Sarrazin

radiolog - Jastrzębie-Zdrój

lek. Danuta Sarrazin radiolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Danuta Sarrazin

Danuta Sarrazin jest lekarzem, który zajmuje się radiodiagnostyką. Studia medyczne ukończyła w 1977 r. 

 Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Sarrazin

Radiodiagnostyka, którą zajmuje się lek. Danuta Sarrazin to specjalizacja lekarska polegająca na obrazowaniu ciała człowieka wykorzystując w tym celu promieniowanie magnetyczne, rentgenowskie oraz ultradźwiękowe. Pani doktor wykonuje badania w postaci USG, RTG, tomografii komputerowej, mammografii czy też rezonansu magnetycznego. Uzyskane wyniki interpretuje i sporządza odpowiedni opis, który pozwoli lekarzowi innej specjalizacji na dokładną diagnozę i rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Magdalena i Janusz Jastrzębscy - lek. Danuta Sarrazin

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Magdalena i Janusz Jastrzębscy.

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

USG tarczycy
USG jamy opłucnej
USG płuc
USG jamy brzusznej
USG wątroby
USG układu moczowego
USG nerek
USG nadnercza
USG prostaty przez powłoki brzuszne
Badania USG Doppler
Inne nazwy:

USG Doppler naczyń jamy brzusznej
USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych 
obie nogi;
USG dzieci
USG jamy brzusznej dzieci

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Danuta Sarrazin

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska