lek. dent. Daria Brożyna

stomatolog - Kraków

lek. dent. Daria Brożyna stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Daria Brożyna

Lek. stom. Daria Brożyna ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym, otrzymując dyplom w 2015 roku. To stomatolog młody, ale bardzo ambitny, wykazujący się dużą pracowitością i chęcią podnoszenia kwalifikacji.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. D. Brożyna

Lek. stom. Daria Brożyna przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej (pedodoncji), zajmuje się także leczeniem zachowawczym. Ponadto towarzyszy innym stomatologom w trakcie bardziej skomplikowanych procedur. 

Zdjęcia lek. dent. Daria Brożyna

DENTestetica - lek. dent. Daria Brożyna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Daria Brożyna

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.