lek. Dariusz Czubiński

dermatolog, wenerolog - Łódź

lek. Dariusz Czubiński dermatolog, wenerolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Dariusz Czubiński

Lek. Dariusz Czubiński to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (od 1990 roku). W 1997 roku uzyskał specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W obszarze jego szczególnych zainteresowań zawodowych leży medycyna estetyczna oraz diagnostyka nowotworowa. Swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej pogłębia poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Czubiński

Lek. Dariusz Czubiński diagnozuje schorzenia skóry, zajmuje się również problemem nowotworów. Pomaga pacjentom borykającym się z nadpotliwością, alergią i grzybicą. Leczy trądzik oraz łagodzi objawy łuszczycy. Wykonuje zabiegi redukujące zmarszczki (z użyciem m.in. toksyny botulinowej), usuwa brodawki oraz przebarwienia skórne.

Zajmuje się również testowaniem urządzeń do badań dermatoskopowych i współtworzy oprogramowanie do analizy ich obrazów.

Zdjęcia lek. Dariusz Czubiński

Szpital Prywatny Pulsmed - lek. Dariusz Czubiński

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Szpital Prywatny Pulsmed.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Dariusz Czubiński

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska