dr n. med. Dariusz Dobrowolski

urolog - Łódź

dr n. med. Dariusz Dobrowolski urolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Dr n. med. Dariusz Dobrowolski to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalista II stopnia w dziedzinie urologii. W 1995 roku, w Klinice Urologii Instytutu Chirurgii Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych za rozprawę przygotowaną pod opieką prof. dr hab. n. med. Leszka Jeromina pt.: "Własna modyfikacja chirurgicznego leczenia transseksualistów typu mężczyzna-kobieta". Jest autorem i współautorem licznych artykułów medycznych publikowanych w takich czasopismach jak Acta Clinica et Morphologica i Urologia Polska oraz współautorem referatów przedstawianych w trakcie zjazdów naukowych (np. podczas 4th Congress of the Central European Association of Urology). Systematycznie aktualizuje swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Urologiczne.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Dobrowolski

Specjalista urolog dr n. med. Dariusz Dobrowolski bada i leczy dysfunkcje w obrębie narządów rozrodczych męskich oraz układu moczowego obu płci. Pomaga pacjentom ze stanami zapalnymi, infekcyjnymi i nowotworowymi nerek, moczowodów czy pęcherza moczowego. Specjalizuje się również w leczeniu nietrzymania moczu, chorób jąder (m.in. wodniak jąder) oraz prostaty. Likwiduje polipy pęcherza moczowego poprzez cystoskopię, usuwa stulejkę wrodzoną lub pozapalną, wykonując zabieg plastyki napletka lub obrzezania. Zajmuje się też operacyjnym wydłużeniem wędzidełka oraz operacyjnym usunięciem nieprawidłowych naczyń żylnych powrózka nasiennego.

Zdjęcia dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Szpital Prywatny Pulsmed - dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.