Dobry dermatolog w Białymstoku

Autor:

U specjalisty z zakresu dermatologii szukać pomocy mogą osoby z chorobami skóry, włosów i paznokci. Dermatolog zajmuje się również zabiegami dermatochirurgicznymi: przeprowadza procedury z wykorzystaniem m.in. laserów oraz aparatów kriochirurgicznych. Udać się do niego można na usunięcie brodawek, włókniaków, przebarwień i plam posłonecznych oraz leczenie cellulitu i rozstępów skórnych.

Wizyta u specjalisty dermatologii w Białymstoku – gdzie można się na nią udać

W Białymstoku na konsultację i leczenie dermatologiczne udać się można do lek. med. Piotra Porębskiego, specjalisty dermatologii i wenerologii. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, a doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Dermatologii i Wenerologii oraz Poradni Dermatologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. K. Dłuskiego w Białymstoku. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń skóry oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Przeprowadza zabiegi dermatochirurgiczne w zakresie skóry (kriochirurgia i elektrokoagulacja), jego oferta obejmuje ponadto diagnostykę dermatoskopową znamion barwnikowych skóry.

Osoby z problemami dermatologicznymi szukać pomocy mogą także u lek. med. Andrzeja Klepackiego, specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. Jego oferta obejmuje pełen zakres porad dermatologicznych zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Przeprowadza badania dermatoskopowe zmian skóry (w celu wczesnej diagnostyki czerniaka). Specjalizuje się w procedurach laserowych, a do usuwania znamion naskórkowych, brodawek łojotokowych, włókniaków, brodawek płciowych oraz odcisków wykorzystuje laser chirurgiczny. Laser diodowy stosuje m.in. do leczenia naczyniaków płaskich. Jego oferta obejmuje ponadto leczenie blizn za pomocą lasera frakcyjnego CO2.

Porad z zakresu dermatologii udziela również dr n. med. Halina Laudańska, specjalista dermatolog i wenerolog. Przeprowadza zabiegli pielęgnacyjne twarzy i szyi (szczególnie skóry suchej i podrażnionej) oraz zabiegi lecznicze cellulitu, rozstępów skórnych oraz trądziku zwykłego i różowatego. Udać się do niej można także na pellingi lecznicze oraz usuwanie brodawek wirusowych, włókniaków, plam posłonecznych, przebarwień, blizn pooperacyjny oraz kłykcin kończystych. Jej oferta obejmuje ponadto laserowe usuwanie zbędnego owłosienia (za pomocą lasera aleksandrytowego amerykańskiej firmy Candela).

Cena prywatnej wizyty u specjalisty z zakresu dermatologii w Białymstoku i w Barcelonie

W Białymstoku za konsultację dermatologiczną zapłacić trzeba około 100 złotych, natomiast w AMEDICS w Barcelonie kosztuje ona 70 euro, czyli około 300 złotych.