Dobry dermatolog w Bydgoszczy

Autor:

Specjalista dermatologii zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów oraz paznokci. Najczęściej szukają u niego pomocy pacjenci, zmagający się z trądzikiem, łupieżem, łuszczycą oraz grzybicą. Dermatolog przeprowadza również diagnostykę zmian skórnych (badanie dermatoskopowe).

Konsultacja u specjalisty z zakresu dermatologii w Bydgoszczy

W Bydgoszczy na konsultację dermatologiczną udać się można do dr n. med. Sławomira Urbanowskiego, specjalisty dermatologii i wenerologii, który jest założycielem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalizuje się w technikach laserowych i IPL. Szukać pomocy mogą u niego m.in. osoby, zmagające się z trądzikiem, grzybicą skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych, a także bielactwem, wypadaniem włosów i łysieniem. Diagnozuje i leczy też pacjentów z problemem nadmiernego pocenia się oraz chorobami, przenoszonymi drogą płciową. Przeprowadzić może szereg badań dermatologicznych, np. bakteriologicznych, mikologicznych (bezpośrednie i hodowla), histologicznych (wycinki skóry), a także testy alergologiczne oraz próby świetlne (UVA i UVB). Wykonuje również całą gamę procedur przy użyciu lasera: za jego pomocą leczy trądzik, bielactwo i łuszczycę, usuwa wrastające paznokcie, zaskórniaki oraz zmiany barwnikowe i naczyniowe.

Porad z zakresu dermatologii udziela również dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka, specjalistka dermatolog i wenerolog. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i współautorką tłumaczenia z języka angielskiego podręcznika dermatologii klinicznej. Zajmuje się leczeniem wszystkich chorób skóry (szczególnie atopowego zapalenia skóry) zarówno u dorosłych, jak i dzieci, specjalizuje się również w dermatologii estetycznej. Przeprowadza m.in. zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapię igłową oraz lifting nićmi PDO.

Osoby, zmagające się z problemami skóry pomocy szukać mogą także u lek. med. Artura Czaplewskiego, specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. Staż naukowy z dermatochirurgii ukończył na Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego UM. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Diagnozuje i leczy m.in. zmiany łuszczycowe skóry, atopowe i alergiczne choroby skóry oraz schorzenia włosów i paznokci. W czasie konsultacji każdą zmianę barwnikową bada za pomocą dermatoskopu. Dr Czaplewski usuwa włókniaki, brodawki łojotokowe skóry, kępki żółte powiek, kaszaki oraz tłuszczaki, udać się do niego można także na usunięcie kłykcin kończystych oraz grudek perlistych prącia.

Cena konsultacji dermatologicznej w Bydgoszczy i w Barcelonie

W Bydgoszczy za prywatną wizytę u specjalisty dermatologii zapłacić trzeba około 120 złotych., natomiast AMEDICS w Barcelonie cena takiej konsultacji wynosi 70 euro, czyli około 300 złotych.

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska