Dermatolog Gdańsk - informacje

Lekarz dermatolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci. Drugą dziedziną dermatologii jest wenerologia, zajmująca się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dermatologia jest powiązana również z innymi dziedzinami medycznymi – zmiany chorobowe na skórze często są wynikiem problemów z układem pokarmowym, chorobami zębów i zatok lub zażywania przez pacjenta innych leków. W razie podejrzenia choroby, wynikającej z innych przyczyn niż dermatologiczne, lekarz dermatolog może zalecić konsultację z innymi specjalistami na przykład ginekologiem, andrologiem czy też urologiem.

Gdzie udać się do dermatologa w Gdańsku?

Dermatologiem przyjmującym w Gdańsku jest lek. med. Ewa Sierosławska, specjalista dermatolog i wenerolog I stopnia. Kształciła się na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Praktykuje od 1984 roku, a od 1990 roku prowadzi swoją praktykę dermatologiczno-wenerologiczną. Posiada certyfikat uczestnictwa w sympozjach „Choroby alergiczne skóry”, „Diagnostyka i leczenie chorób alergicznych skóry” oraz „Dermatologia – patomechanizm chorób skóry a nowoczesne metody leczenia” wydane przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Porady dermatologicznej można zasięgnąć również w gabinecie Cosmea, prowadzonym przez lek. med. Andrzeja Grabiasa, specjalistę dermatologii i wenerologii II stopnia. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, przez 10 lat pracował jako asystent w Klinice Dermatologii AMG w Gdańsku. Od roku 1986 prowadzi własny gabinet, w ramach którego zajmuje się również dermatologią estetyczną. Gabinet dr Grabiasa dysponuje takim sprzętem jak laser Fraxel Dual, służący do usuwania przebarwień, blizn oraz zamykania rozszerzonych porów skóry, urządzenie Thermage, wykorzystujące prądy o częstotliwości radiowej do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów wygładzających skórę, czy też System Oceny Skóry Visia.

Kolejnym dermatologiem przyjmującym w Gdańsku jest dr hab. n. med. prof. nadzw. Małgorzata Sokołowska Wojdyło, specjalista dermatologii i wenerologii, magister biotechnologii. Jest członkiem European Society for Deramatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest autorem wielu publikacji z zakresu dermatologii, między innymi „The role of IL-18 in atopic dermatitis”, “Retinoidy i reksynoidy w leczeniu pierwotnie skórnych chłoniaków T-komórkowych” oraz „Lymphomatoid papulosis: nowotwór czy defekt estetyczny”.

Ceny prywatnej wizyty u dermatologa – Polska i Wielka Brytania

Cena wizyty u dermatologa w Gdańsku rozpoczyna się od 100 zł. Koszt takiej wizyty w klinice London Dermatology Clinic to79 £ co w przeliczeniu na złotówki daję kwotę 475 zł

Pacjenci szukali dermatolog także w miastach pobliżu Gdańska, takich jak: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo lub Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.