Dermatolog Gdańsk

Często zdarza się, że lekceważymy zmiany skórne na naszym ciele lub występujące choroby skórne. Zapominamy przy tym, że skóra narażona jest na zepsucie jej kondycji. Dlatego warto przebadać jej stan, ponieważ jest największym narządem w naszym ciele. Współpracujemy z 7 dermatologami w Gdańsku, do których możesz umówić się na wizytę w dogodnym terminie.

…więcej

dr n. med. Izabela Błażewicz

dermatolog, wenerolog

Gabinet dr n. med. Izabeli Błażewicz warto odwiedzić w przypadku trądziku, zmian skórnych pochodzenia alergicznego oraz łuszczycy. Wśród leczonych przez nią schorzeń znajdują się także m.in. AZS i bielactwo. W opinii pacjentów doktor Błażewicz to niezwykle pomocna i kompetentna specjalistka z dużą wiedzą.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Olivia Komorowska

dermatolog, wenerolog

Dr n. med. Olivia Komorowska specjalizuje się w dermatologii klinicznej, zabiegowej i estetycznej. Warto udać się do niej pomoc zwłaszcza w przypadku fotodermatozy, trądziku, AZS czy chorób zakaźnych skóry. Dzięki holistycznemu podejściu do dolegliwości pacjentów, dużej wiedzy i uprzejmości doktor Komorowska cieszy się opinią bardzo dobrego dermatologa.

Placówki, w których przyjmuje:

W swojej pracy dr n. med. Marta Malek zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób takich jak grzybica, łuszczyca, trądzik, rumień oraz bielactwo. Pacjenci doceniają ją za wnikliwość, zaangażowanie oraz uprzejmość. Doktor Malek przyjmuje prywatnie w kilku klinikach w Gdańsku.

Placówki, w których przyjmuje:

Lek. Monika Konczalska specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń skóry, włosów i paznokci, m.in. trądziku, alergii skórnych, aft, AZS czy łuszczycy. Jest chwalona ze względu na brak pośpiechu, udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na pytania pacjentów oraz stwarzanie miłej atmosfery w gabinecie.

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Dorota Kozicka

dermatolog, wenerolog

Do gabinetu dr n. med. Doroty Kozickiej warto wybrać się w przypadku chorób skóry, których przyczyną są alergie, okres dojrzewania, choroby ogólnoustrojowe lub czynniki zewnętrzne. Dzięki niewątpliwemu profesjonalizmowi, licznym kompetencjom i fachowym poradom doktor Kozicka uchodzi za jednego z najlepszych dermatologów w Gdańsku.

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry dermatolog w Gdańsku

Autor:

Lekarz dermatolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci. Drugą dziedziną dermatologii jest wenerologia, zajmująca się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dermatologia jest powiązana również z innymi dziedzinami medycznymi – zmiany chorobowe na skórze często są wynikiem problemów z układem pokarmowym, chorobami zębów i zatok lub zażywania przez pacjenta innych leków. W razie podejrzenia choroby, wynikającej z innych przyczyn niż dermatologiczne, lekarz dermatolog może zalecić konsultację z innymi specjalistami na przykład ginekologiem, andrologiem czy też urologiem.

Gdzie udać się do dermatologa w Gdańsku?

Dermatologiem przyjmującym w Gdańsku jest lek. med. Ewa Sierosławska, specjalista dermatolog i wenerolog I stopnia. Kształciła się na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Praktykuje od 1984 roku, a od 1990 roku prowadzi swoją praktykę dermatologiczno-wenerologiczną. Posiada certyfikat uczestnictwa w sympozjach „Choroby alergiczne skóry”, „Diagnostyka i leczenie chorób alergicznych skóry” oraz „Dermatologia – patomechanizm chorób skóry a nowoczesne metody leczenia” wydane przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Porady dermatologicznej można zasięgnąć również w gabinecie Cosmea, prowadzonym przez lek. med. Andrzeja Grabiasa, specjalistę dermatologii i wenerologii II stopnia. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, przez 10 lat pracował jako asystent w Klinice Dermatologii AMG w Gdańsku. Od roku 1986 prowadzi własny gabinet, w ramach którego zajmuje się również dermatologią estetyczną. Gabinet dr Grabiasa dysponuje takim sprzętem jak laser Fraxel Dual, służący do usuwania przebarwień, blizn oraz zamykania rozszerzonych porów skóry, urządzenie Thermage, wykorzystujące prądy o częstotliwości radiowej do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów wygładzających skórę, czy też System Oceny Skóry Visia.

Kolejnym dermatologiem przyjmującym w Gdańsku jest dr hab. n. med. prof. nadzw. Małgorzata Sokołowska Wojdyło, specjalista dermatologii i wenerologii, magister biotechnologii. Jest członkiem European Society for Deramatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest autorem wielu publikacji z zakresu dermatologii, między innymi „The role of IL-18 in atopic dermatitis”, “Retinoidy i reksynoidy w leczeniu pierwotnie skórnych chłoniaków T-komórkowych” oraz „Lymphomatoid papulosis: nowotwór czy defekt estetyczny”.

Ceny prywatnej wizyty u dermatologa – Polska i Wielka Brytania

Cena wizyty u dermatologa w Gdańsku rozpoczyna się od 100 zł. Koszt takiej wizyty w klinice London Dermatology Clinic to79 £ co w przeliczeniu na złotówki daję kwotę 475 zł

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.