Miasta w pobliżu Kórnik:

dr n. med. Kinga Adamska

wenerolog, dermatolog

Podopieczni dr n. med. Kingi Adamskiej cenią ją za koncentrację na problemach pacjenta, zaangażowanie i uśmiech. To specjalistka w leczeniu różnego rodzaju zmian skórnych, m.in. AZS, łuszczycy i trądziku. Oprócz przeprowadzania kompleksowej diagnostyki, doktor Adamska wykonuje także zabiegi usuwania zmian.

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź innych dermatologów w pobliżu Kórnik:

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Kórnik, w miejscowościach: Luboń oraz Poznań.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska