Dermatolog Kraków

Zastanawiasz się jaki charakter mają znamiona na Twoim ciele, czym są punkty rubinowe i jak rozpoznać pieprzyki? A może masz problemy skórne lub wysypkę? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 17 dermatologów z Krakowa do których możesz się umówić, by skonsultować swoje dolegliwości.

…więcej

Dr n. med. Aleksandra Szlachcic posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów laserowych. Dzięki tej technologii skutecznie usuwa różnego rodzaju zmiany skórne, m.in. brodawki, włókniaki, zmiany naczyniowe i blizny. Rzeczowość, dokładność i empatyczne podejście do pacjenta przyniosły doktor Szlachcic miano wyjątkowo dobrego dermatologa w Krakowie.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Justyna Kostyra-Grabowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Lek. Justyna Kostyra-Grabowska specjalizuje się w rozpoznawaniu takich zmian jak czerniaki, naczyniaki czy brodawki łojotokowe. Pacjenci chętnie do niej wracają ze względu na nowoczesne metody i techniki zabiegowe, a także zaangażowanie. Doktor Kostyra-Grabowska przyjmuje prywatnie w kilku klinikach w Krakowie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja dermatologiczna150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
 • Pokaż więcej (67)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Marta Janowska

dermatolog

W gabinecie lek. Marty Janowskiej można poddać się elektrokoagulacji, krioterapii i laseroterapii. Dzięki wykorzystaniu dermatoskopu doktor Janowska jest w stanie dokładnie zdiagnozować różnego rodzaju zmiany barwnikowe skóry. Pacjenci najczęściej zgłaszają się do niej z powodu AZS, trądziku, grzybicy i łysienia. Cenią przy tym jej uprzejmość i zaangażowanie.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja dermatologiczna150 zł
 • Konsultacja dermatologiczna online120 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
 • Pokaż więcej (234)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Agnieszka Bronikowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Lek. Agnieszka Bronikowska zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób skórnych takich jak trądzik, łysienie, łuszczyca czy łupież. Przeprowadza także zabiegi w ramach medycyny estetycznej - usuwa zmarszczki toksyną botulinową, wypełnia je kwasem hialuronowym, a także powiększa i modeluje usta. Pacjenci chwalą ją za wysoką kulturę osobistą i rzetelność.

Placówki, w których przyjmuje:

Do gabinetu lek. Agnieszki Rewery warto wybrać się po pomoc w leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, m.in. łuszczycy, grzybicy, AZS i wypadania włosów. Pacjenci w swoich opiniach podkreślają, że doktor Rewera posiada holistyczne podejście do leczenia, jest życzliwa i kompetentna.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Agnieszka Drożniak

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
 • Pokaż więcej (145)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry dermatolog w Krakowie

Autor:

Związana z leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową – wenerologia oraz dyscypliny medyczne zorientowane na zdrowy i piękny wygląd ciała z profilaktyką przeciwstarzeniową (kosmetologia, medycyna estetyczna) to główne dyscypliny, jakie pochodzą od dermatologii, a jakie w swojej praktyce, nierzadko w ramach specjalizacji, wykorzystuje lekarz dermatolog. Zalicza się do nich także dermatochirurgia (chirurgia skóry) oraz dermatologia alergologiczna.

Lekarze skóry – kiedy odwiedzić dermatologa?

Choroby skóry to nie tylko kwestie estetyki, ale przede wszystkim zdrowia i komfortu psychicznego. Prawidłowa diagnoza i leczenie przy użyciu nowoczesnych metod to założenia skutecznej terapii, jaką realizuje w swoim gabinecie dermatologii medycznej i estetycznej – lek. med. Beata Jasińska dermatolog, wenerolog, dermatochirurg. W zakresie chorób skóry leczy m. in. takie zmiany, jak: trądzik pospolity i różowaty, choroby alergiczne czy infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe. Konsultacje obejmują dermatologię dzieci i dorosłych oraz dermatologię estetyczną.

Terapie zgodnie z indywidualnymi potrzebami od ziołolecznictwa po najnowsze technologie medyczne realizuje lek. med. Anna Stępień, dermatolog-wenerolog, która praktykuje w Nowej Hucie. Światłolecznictwo, laser biostymulacyjny oraz psychodermatologia to niektóre usługi, jakie świadczy w ramach lecznictwa, a ofertę stanowi również nowoczesna diagnostyka w postaci spektrofotometrii i wideodermatoskopii zmian skóry włosów i paznokci, badania w kierunku nowotworów oraz trichoskopia. 

Ponieważ w praktyce lekarskiej zdarzają się sytuacje kiedy zmiany chorobowe są bardzo trudne do zdiagnozowania, duże znaczenie dla skuteczności terapii chorób skóry ma fachowiec – specjalista dermatolog z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. W należącej do Centrum Medycznego NowoMed Poradni dermatologicznej, w leczeniu wirusowych chorób skóry czy bakteryjnych zmian specjalizuje się lek. med. Danuta Włoch, specjalista dermatolog, a łuszczyca, bielactwo, AZS to podstawowe kierunki jej działalności, ze szczególnym naciskiem na  profilaktykę czerniaka skóry.

Leczeniem objawów starzenia się skóry zajmuje się, realizując szeroką ofertę dermatologii klinicznej oraz dermatologii estetycznej – lek. med. Ewa Marzec, specjalista dermatolog, certyfikowana w zakresie zastosowania technik laserowych w dermatologii estetycznej. W swoim Gabinecie Dermatologicznym przy ul. Brożka 1, oprócz poradnictwa w zakresie dermatologii dzieci i dorosłych, chirurgii skóry z zastosowaniem m. in. krioterapii i elektrokoagulacji, zajmuje się estetyczną pielęgnacją skóry oraz profilaktyką nowotworową z zastosowaniem dermatoskopii.

Badania dermatoskopowe w ocenie zmian skórnych wykonamy również w Poradni Dermatologicznej NZOZ Ars-Medica. Dermatolog, który przez dermatoskop ogląda znamiona, zmiany niepokojące kwalifikuje do usunięcia jedną ze świadczonych tutaj metod: kriochirurgicznie lub laserowo. W przypadku chirurgicznego zabiegu, materiał wysyłany jest do badania histopatologicznego. Listę zabiegów zamykają wykonywane tu także peelingi dermatologiczne. Zespół medyczny tworzy dr n. med. Magdalena Nastałek, specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii.

Pacjenci dotknięci chorobami związanymi z nieprawidłowym rogowaceniem naskórka, w szczególności łuszczycą, mogą skorzystać z usług Poradni dermatologicznej Szpitala Scanmed Multimedis, gdzie dermatolodzy oferują nowoczesną metodę leczenia aparatem UVB 311, jakie wykorzystuje promieniowania ultrafioletowe. Specjaliści dermatologii, oprócz standardowej oferty dermatochirurgicznej, pobierają wycinki ze zmian skórnych i realizują badania HS. Przy Poradni, pod opieką lekarzy z dziedziny dermatologii estetycznej i kosmetologii działa również Centrum Medycyny Estetycznej.

Leczenie dermatochirurgiczne w Nowym Jorku – ceny konsultacji

Schweiger Dermatology Group jest kompleksowo działającą siecią gabinetów pod kierunkiem medycznym dr Erica Schweigera, gdzie za konsultację lekarską zapłacimy 175 $ (665 zł), a przekładowa terapia trądziku to koszt 95 $ (361 zł). Wszelkie zmiany skórne typu brodawki czy pieprzyki usuniemy w cenie 150 $ (570 zł).

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.