Dermatolog Poznań

Dermatolog to specjalista, do którego udajemy się zazwyczaj w celu zdiagnozowania niepokojącej zmiany skórnej i jej ewentualnego usunięcia. Poniżej przedstawiamy listę 6 lekarzy dermatologów z Poznania, u których możesz umówić się na konsultację.

…więcej

W gabinecie dr Livii Duszkiewicz warto poddać się zabiegom z zakresu dermatologii estetycznej, np. redukcji zmarszczek. Dr Duszkiewicz wykonuje także zabiegi laserowe i peelingi medyczne. Dzięki temu, iż priorytetem jest dla niej satysfakcja pacjenta oraz jak najlepsze efekty leczenia, jest to jeden z najlepszych dermatologów w Poznaniu.

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź dermatologów w pobliżu Poznania:

Dobry dermatolog w Poznaniu

Autor:

Podstawą każdego leczenia dermatologicznego jest zdefiniowanie przyczyn choroby, co wymaga precyzyjnej diagnostyki chorób skóry, włosów i paznokci w zakresie schorzeń bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, jak również jednostek o podłożu immunologicznym i alergologicznym.

Kiedy cierpi skóra

Zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy oraz pajączków, dermatochirurgia w pełnym zakresie z wykorzystaniem lasera oraz choroby skóry, w tym diagnostyka chorób przenoszonych drogą płciową to podstawowe obszary działalności dr n. med. Aleksandra Karpisiewicza, specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. W swojej praktyce dużą uwagę poświęca także trychologii i diagnostyce wypadania włosów, a ofertę dopełniają zabiegi z zakresu dermatologii leczniczej i estetycznej, współpracując w tym ostatnim zakresie z chirurgiem plastycznym i onkologicznym.

Dobry dermatolog, to doświadczony dermatolog, przekonuje lek. med. Iwona Stajkowska, specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Mediwa Clinic. Związana ze Szpitalem im. Strusia w Poznaniu na Oddziale Dermatologii, jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Oferta placówki to przede wszystkim zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz dermatologii ogólnej i wideodermatoskopii, jakie uzupełniają procedury medycyny przeciwstarzeniowej (wolumetria, mezolifting) oraz dermatologii leczniczej (łuszczyca, AZS, trichoskopia).

Porady dermatologiczne i w zakresie schorzeń przenoszonych drogą płciową świadczy w ramach prywatnej praktyki dr n. med. Oliwia Jakubowicz, specjalista dermatologii i wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jako dermatolog leczy wirusowe i grzybiczne zapalenia skóry, zaburzenia pigmentacji oraz – w zakresie chorób tkanki łącznej – toczeń rumieniowaty i liszaj. Specjalizując się w wenerologii, diagnozuje m. in. choroby wirusowe, bakteryjne oraz pasożytnicze. Oferta obejmuje także medycynę estetyczną, z zabiegami kriochirurgii i elektrochirurgii włącznie.  

Kompleksowe leczenie chorób skóry m. in. trądziku, łuszczycy, zakażeń grzybicznych i innych świadczy zespół dermatologów NZOZ Centrum Medyczne Mafro-Med, realizując ofertę z zakresu dermatologii ogólnej oraz leczenia schorzeń bakteryjnych (kiła, rzeżączka, zakażenia chlamydialne), wirusowych (HPV) czy grzybic.  Kadrę medyczną tworzą specjaliści alergologii, specjaliści dermatologii i wenerologii – dr n. med. Zbigniew Karaś, związany z Oddziałem Klinicznym Dermatologii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu  oraz lek. med. Wanda Szewczyk.

Dermatologia estetyczna i dermatologia kliniczna to dwa obszary, na jakich koncentruje się działalność Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej lek. med. Nadii Romaszkowej. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, diagnozuje oraz kompleksowo leczy w zakresie deramtochirurgii zmiany skórne, korzystając z nowoczesnego sprzętu do elektrochirurgii oraz krioterapii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, od 2002 r. świadczy ponadto zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, specjalizując się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Schorzenia skóry, włosów i paznokci zdiagnozujemy w należącej do Prywatnych Gabinetów Lekarskich – Lekarz jednostce, gdzie swoje usługi świadczy m. in.  lek. Med. Aleksandra Szewczyk, dermatolog-wenerolog. Skuteczne kuracje chorób o podłożu alergicznym, jakie świadczy, trądziku czy łuszczycy oraz nadmiernego wypadania włosów, uzupełnia ponadto leczenie chorób wenerycznych oraz zmian skórnych o różnej etiologii. Placówka o profilu wielospecjalistycznym i szerokim zakresie leczenia, zlokalizowana jest przy rogu ul. Głogowskiej i E. Sczanieckiej, w centrum Poznania.

Laserowe leczenie zmian naczyniowych w Rapid City (USA) – cena konsultacji

Rumienia, blizn potrądzikowych, teleangiektazji czy żylaków kończyn dolnych pozbyć się można dzięki laseroterapii Cutera Excel V, jaką oferuje gabinet Fromm Dermatology. Podczas konsultacji, której cena wynosi 50 $ (190 zł) omawiany jest szczegółowy przebieg procedury oraz pozostałe koszty.

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.