Miasta w pobliżu Rudy Śląskiej:

Sprawdź innych dermatologów w pobliżu Rudy Śląskiej:

dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

  • Konsultacja dermatologiczna130 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej130 zł
  • Pokaż więcej (136)
Placówki, w których przyjmuje:

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Rudy Śląskiej, w miejscowościach: Chorzów, Zabrze, Bytom, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Kędzierzyn-Koźle, Lubliniec, Strzelce Opolskie oraz Racibórz.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska