lek. Nina Wyrzykowska

dermatolog, wenerolog

Lek. Nina Wyrzykowska specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej, m.in. z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego. Doktor Wyrzykowska diagnozuje i leczy alergie skórne oraz choroby takie jak trądzik, łuszczyca czy łojotokowe zapalenie skóry. Pacjenci w swoich opiniach podkreślają jej kompetencje i kontaktowość.

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź innych dermatologów w pobliżu Środa Wielkopolska:

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Środa Wielkopolska, w miejscowościach: Luboń oraz Poznań.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska