dr n. med. Grażyna Wolnik-Trzeciak

dermatolog, wenerolog

Lek. Grażyna Wolnik-Trzeciak zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry. W jej prywatnym gabinecie można poddać się także zabiegom przywracającym skórze zdrowie, pozbywającym się oznak starzenia oraz likwidującym niedoskonałości. Pacjenci doceniają jej profesjonalne porady dotyczące wykonywanych zabiegów oraz życzliwość.

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź innych dermatologów w pobliżu Tarnowo Podgórne:

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Tarnowo Podgórne, w miejscowościach: Poznań oraz Luboń.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska