lek. Dominik Janicki

ginekolog-położnik - Łódź

lek. Dominik Janicki ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielski, ukraińskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Dominik Janicki

Lek. Dominik Janicki ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zawodowo jest związany z Kliniką Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Wcześniej współpracował z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi oraz Kliniką Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Posiada tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Janicki

Lek. Dominik Janicki zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych. Wykonuje USG położnicze i ginekologiczne. Prowadzi ciąże fizjologiczne oraz ciąże wysokiego ryzyka.

Zdjęcia lek. Dominik Janicki

CODE Centrum Medyczne - lek. Dominik Janicki

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
Inne nazwy:

150 zł - konsultacja + USG

100 Rozwiń szczegóły
Konsultacja położnicza
Inne nazwy:

170 zł - konsultacja + USG

120 Rozwiń szczegóły

Ginekologia

Wizyta ginekologiczna z badaniem USG
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 100

Konsultacja ginekologiczna - cena 100
20-30 min
150 Rozwiń szczegóły
Wizyta położnicza z badaniem USG
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 100

Konsultacja ginekologiczna - cena 100
20-30 min
170 Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

USG ginekologiczne i położnicze
USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne z konsultacją
150 Rozwiń szczegóły
USG ginekologiczne transwaginalne z konsultacją
150 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Dominik Janicki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska