lek. Dominik Wójtowicz

ginekolog-położnik - Bielsko-Biała

lek. Dominik Wójtowicz ginekolog-położnik

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Dominik Wójtowicz

Lek. med. Dominik Wojtowicz jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 2010 roku. W trakcie studiów przebywał na zagranicznym stypendium w ramach programu Sokrates Erasmus na Uniwersytecie Medycznym w Debreczynie na Węgrzech. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

Doktor Wójtowicz to uczestnik wielu zagranicznych programów stażowych. Ich tematyka była poświęcona m.in. diagnostyce prenatalnej (staż w Fetal Medicine Foundation pod okiem prof. K. H. Nicolaidesa w King’s College Hospital oraz w Harris Bright Research Centre w Londynie), ginekologii i położnictwa (Azienda Ospedaliero-Universitaria Careggi we włoskiej Florencji) oraz chirurgii ogólnej (The Royal Infirmary, HPB and UGI Team, The University of Edinburgh w szkockim Edynburgu). Uczestniczył również w licznych programach stażowych organizowanych w ośrodkach krajowych. Ponadto ukończył wiele krajowych i międzynarodowych kursów z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej.

Jest posiadaczem prestiżowych certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności, w tym certyfikatu podstawowego Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikatów szczegółowych z zakresu badań prenatalnych. Zdobył certyfikat (a także pomyślnie zaliczył audyt) Fetal Medicine Foundation z zakresu USG w 11-13+6 tyg. ciąży (NT, NB, TV, DV, PE, Doppler Ultrasound, Cervical Assessment). Jest również posiadaczem certyfikatu z zakresu USG w ginekologii i położnictwie Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii.

Lek. med. Dominik Wójtowicz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Sekcji USG PTG. Należy także do International Society of Ultrasound In Obsterics and Gyneacology.

Regularnie publikuje artykuły w branżowych pismach medycznych. Jest współautorem wielu publikacji naukowych dotyczących diagnostyki USG w położnictwie oraz ginekologii.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Wójtowicz

Lek. med. Dominik Wójtowicz specjalizuje się w diagnostycznych badaniach ultrasonograficznych wykonywanych u pacjentek ciężarnych. Zajmuje się również diagnostyką USG w ginekologii.

Zdjęcia lek. Dominik Wójtowicz

Klinika Galena

Ginekologia

Wizyta ginekologiczna z badaniem USG
20-30 min
200 Rozwiń szczegóły
Wizyta położnicza z badaniem USG
20-30 min
200 Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

USG ginekologiczne i położnicze
USG I trymestru
135 zł - biochemia
250 Rozwiń szczegóły
USG II trymestru
250 Rozwiń szczegóły
USG III trymestru
250 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Dominik Wójtowicz