lek. Dorota Andrzejak

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej - Lubin

lek. Dorota Andrzejak dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Dorota Andrzejak

Lek. Dorota Andrzejak posiada prawie trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Posiada I stopień specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Andrzejak

Lek. Dorota Andrzejak w Medicus Uroda zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, niezwykle precyzyjna przy laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych. Jako dermatolog preferuje naturalne odmładzanie skóry poprzez różnego rodzaju stymulatory takie jak osocze bogatopłytkowe i komórki macierzyste.

Zdjęcia lek. Dorota Andrzejak

Medicus Uroda - lek. Dorota Andrzejak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Dorota Andrzejak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.