lek. Dorota Bar-Rojek

reumatolog, lekarz chorób wewnętrznych - Wrocław

lek. Dorota Bar-Rojek reumatolog, lekarz chorób wewnętrznych

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Dorota Bar-Rojek

Lek. Dorota Bar-Rojek to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych oraz reumatologii. Obecnie pracuje w Pododdziale Reumatologicznym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Sukcesywnie doskonali swoje umiejętności zawodowe poprzez udział w szkoleniach oraz kursach specjalistycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Bar-Rojek

Lek. Dorota Bar-Rojek świadczy usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia schorzeń natury reumatologicznej.

Centrum Medyczne T&T Medical - lek. Dorota Bar-Rojek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Dorota Bar-Rojek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska