dr n. med. Dorota Klonowicz

chirurg stomatolog - Gdynia, Gdańsk

dr n. med. Dorota Klonowicz chirurg stomatolog Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Dorota Klonowicz

Dr n. med. Dorota Klonowicz to absolwentka Gdańskiego Uniwersytet Medycznego – uczelnię ukończyła z wyróżnieniem w 2009 roku. Po studiach związała się z Zakładem Chirurgii Stomatologicznej GUMed, gdzie pracowała jako asystent, a w 2015 roku obroniła pracę doktorską, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętej stomatologii, chirurgii stomatologicznej i implantologii, czego potwierdzeniem jest uzyskana w 2017 roku specjalizacja w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Systematycznie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach o tematyce chirurgicznej. Między innymi, odbyła 10-miesięczne szkolenie Practiculum Implantologii. Podnosi kwalifikacje także poprzez udział w konferencjach naukowych, organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Zdobyte w ten sposób informacje oraz poznane najnowsze techniki stomatologiczne wdraża do codziennej praktyki.

Doktor Klonowicz jest członkiem towarzystw chirurgicznych: Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej – European Association of Dental Implantologists (OSIS – EDI) oraz Polskiego  Towarzystwa  Chirurgii Jamy  Ustnej  i  Chirurgii  Szczękowo-Twarzowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Klonowicz

Dr n. med. Dorota Klonowicz wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej (stomatologicznej), w tym m.in. wymagające dużej precyzji i dokładności dłutowanie zatrzymanych ósemek, resekcje wierzchołków korzeni zębowych (ze zmienioną zapalnie tkanką) oraz usuwanie torbieli i innych zmian patologicznych w obrębie jamy ustnej. Zakres jej usług obejmuje także zamykanie połączeń ustno-zatokowych. Zabiegi chirurgiczne przeprowadza w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest bezbolesne. Leczenie stomatologiczne poprzedza badaniem radiologicznym oraz przygotowaniem na jego podstawie indywidualnego planu leczenia.

Zdjęcia dr n. med. Dorota Klonowicz

Nowe Orłowo Dental Clinic

Anna Dental Clinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Dorota Klonowicz