dr n. med. Dorota Kozicka

dermatolog, wenerolog - Gdańsk

dr n. med. Dorota Kozicka dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Dorota Kozicka

Dr n. med. Dorota Kozicka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, który ukończyła w 2007 roku. Rok później rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z zakresu dermatologii i wenerologii (rezydentura w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii GUMed). Tytuł specjalisty uzyskała w 2014 roku. W roku 2013 obroniła także pracę doktorską nt. leczenia chirurgicznego nieczerniakowych nowotworów skóry, pod okiem prof. dr hab. Adama Włodarkiewicza – Przewodniczącego Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Sukcesywnie poszerza zakres wiedzy w ramach swojej specjalizacji, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Między innymi, w 2011 roku podczas konferencji „Forum Młodych” Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Łodzi otrzymała wyróżnienie za swoją pracę pt.: „Ziarniniak basenowy – analiza retrospektywna 5 przypadków”, a także II nagrodę za referat pt.: „Polimorfizm genu śródbłonkowo-naczyniowego czynnika wzrostu (VEGF), a podatność na raka podstawnokomórkowego skóry w populacji polskiej”.

Doktor Kozicka jest autorką i współautorką kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych. 

Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Kozicka

Dr n. med. Dorota Kozicka w swojej praktyce medycznej zajmuje się chorobami skóry, których przyczyną mogą być alergie, czynniki zewnętrzne, okres dojrzewania lub choroby ogólnoustrojowe. Leczy m.in. łuszczycę, trądzik, afty czy atopowe zapalenie skóry.

W jej gabinecie pomoc znajdą również pacjenci podejrzewający u siebie choroby weneryczne.

Zdjęcia dr n. med. Dorota Kozicka

Lifemedica

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna
130 zł - kontrola
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Dorota Kozicka