dr n. med. Dorota Kwiatkowska

wenerolog - Warszawa

dr n. med. Dorota Kwiatkowska wenerolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Dr n. med. Dorota Kwiatkowska ukończyła wydział lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie w 1994 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, gdzie pracowała na stanowisku asystenta. W tym czasie uzyskała pierwszy i drugi stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii. W 2001 roku Akademia Medyczna w Białymstoku przyznała jej tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy „Zmiany stężenia magnezu i cynku w surowicy chorych na raka skóry". Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging zdobywała studiując w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Pani doktor należy do prestiżowych towarzystw lekarskich, takich jak Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Kwiatkowska

Doktor Dorota Kwiatkowska przeprowadza konsultacje w zakresie chorób skóry i poprawy jej stanu. Leczy choroby dermatologiczne. Specjalizuje się w zabiegach poprawy wyglądu skóry twarzy oraz wykonywaniu zabiegów odmładzających. Pacjentkom chcącym usunąć oznaki upływającego czasu proponuje peelingi chemiczne, zabiegi mezoterapii, zabiegi wolumetryczne i usuwanie zmarszczek za pomocą botoksu. W zabiegach stosuje nowoczesne technologie takie jak laser frakcyjny, progresywną fotoregenerację Renophase, DermaPen, dermatochirugię. Specjalizuje się w implantacji nici liftingujących. Przeprowadza kuracje likwidujące przebarwienia skóry. Wykonuje zabiegi skleroterapii poszerzonych naczynek krwionośnych. Pacjentom chcącym wymodelować swoją sylwetkę proponuje zabieg lipolizy, dzięki którem mogą w łatwy i szybki sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zdjęcia dr n. med. Dorota Kwiatkowska

SkinClinic Med & Beauty

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.