lek. Elżbieta Kamińska

chirurg dziecięcy

lek. Elżbieta Kamińska chirurg dziecięcy

Informacje ogólne – lek. Elżbieta Kamińska

Lek. Elżbieta Kamińska to lekarz mogący się poszczycić dużym (ponad dwudziestoletnim) doświadczeniem zawodowym.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Kamińska

Lek. Elżbieta Kamińska posiada tytuł specjalisty z dziedziny chirurgii dziecięcej. Jest wykwalifikowanym lekarzem medycyny estetycznej, wykonuje fachowo zabiegi typu botox, kwas hialuronowy, mezoterapia. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w warsztatach i kongresach z medycyny estetycznej.

Zdjęcia lek. Elżbieta Kamińska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Elżbieta Kamińska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska