lek. dent. Elżbieta Kowal

stomatolog zachowawczy z endodoncją, stomatolog

lek. dent. Elżbieta Kowal stomatolog zachowawczy z endodoncją, stomatolog

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. dent. Elżbieta Kowal

Lek. stom. Elżbieta Kowal dyplom uzyskała w 1987 roku i od tego czasu pomaga swoim pacjentom zadbać o zdrowy i piękny uśmiech. W 1991 roku zdobyła specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej, natomiast 3 lata później została specjalistą II stopnia z zakresu stomatologii zachowawczej.

W trosce o jak najwyższą jakość usług stale poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach oraz konferencjach medycznych, których efektem są liczne certyfikaty. Brała udział m.in. w szkoleniu pt.: ”Profesjonalna komunikacja w gabinecie stomatologicznym źródłem korzyści dla lekarza stomatologa i pacjenta” oraz wielu innych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. E. Kowal

Lek. stom. Elżbieta Kowal pomaga pacjentom w zakresie stomatologii ogólnej oraz zachowawczej. Między innymi, przeprowadza korektę kształtu zębów i koloryzację oraz licowanie przebarwionych zębów, zajmuje się leczeniem zmian próchnicowych w zębach stałych i mlecznych. Przeprowadza również leczenie kanałowe.

Zdjęcia lek. dent. Elżbieta Kowal

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Elżbieta Kowal

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska