lek. Elżbieta Nielipinska-Czarnocka

lekarz chorób wewnętrznych - Warszawa

lek. Elżbieta Nielipinska-Czarnocka lekarz chorób wewnętrznych

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Elżbieta Nielipinska-Czarnocka

Lek. Elżbieta Nielipińska-Czarnocka jest lekarzem z olbrzymim stażem pracy. Leczeniem pacjentów zajmuje się od prawie 30 lat. W ciągu swojej długiej kariery zawodowej uczestniczyła w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach, a także kongresach i sympozjach naukowych, dzięki którym poszerzała zakres wiedzy i zdobywała nowe umiejętności.

Do jej pozazawodowych zainteresowań należy dobra literatura, architektura wnętrz i ogrodów oraz kulinaria.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Nielipinska-Czarnocka

Lek. Elżbieta Nielipińska-Czarnocka specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych. Znajdą u Niej pomoc pacjenci ze schorzeniami układu oddechowego, chorobami układu krążenia oraz serca. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzą badania analityczne oraz EKG. 

Klinika Medyczna Wilmed - lek. Elżbieta Nielipinska-Czarnocka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Elżbieta Nielipinska-Czarnocka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska