prof. dr hab. Elżbieta Waszczykowska

dermatolog, wenerolog - Łódź

prof. dr hab. Elżbieta Waszczykowska dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne – prof. dr hab. Elżbieta Waszczykowska

Prof. Elżbieta Waszczykowska ukończyła studia medyczne w 1975 roku. W 1980 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i zdobyła tytuł specjalisty I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. W 1986 roku uzyskała II stopień specjalizacji w tej dziedzinie. Owocem jej długoletniej pracy naukowej było uzyskanie w 1984 roku tytułu doktora nauk medycznych w Akademii Medycznej w Łodzi, następnie, w 1999 roku, tytułu doktora habilitowanego (na tej samej uczelni). W roku 2011 roku otrzymała tytuł profesora.

Prof. Waszczykowska jest autorem i współautorem licznych publikacji w polskich i zagranicznych periodykach medycznych. Wiele lat kierowała Samodzielną Pracownią Immunodermatologii. Jest samodzielnym pracownikiem Kliniki Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

W zakresie zainteresowań zawodowych i naukowych prof. Waszczykowskiej znajdują się choroby autoagresywne (m.in. kolagenoza, choroby pęcherzowe).

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. Elżbieta Waszczykowska

Prof. dr hab. Elżbieta Waszczykowska zajmuje się leczeniem chorób skóry dzieci i osób dorosłych. W zakresie jej kompetencji znajduje się leczenie łuszczycy, AZS i bielactwa, a także łysienia i wielu innych schorzeń. Wykonuje zabiegi krioterapii i elektrokoagulacji. Leczy kolagenozy i choroby pęcherzowe o podłożu autoimmunologicznym.

Bimed Centrum Medyczne - prof. dr hab. Elżbieta Waszczykowska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. Elżbieta Waszczykowska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.