lek. Elżbieta Wojtowicz-Prus

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej, dermatolog dziecięcy - Wrocław

lek. Elżbieta Wojtowicz-Prus dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej, dermatolog dziecięcy

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus

Dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus jest pomysłodawczynią i założycielką Soft Skin Dermaclinic. Jako wiceordynator Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, specjalista dermatolog i współtwórca innowacyjnych metod leczenia NAPRAWDĘ wie, jak funkcjonuje skóra, NAPRAWDĘ zna jej problemy i NAPRAWDĘ potrafi o nią zadbać, dobierając odpowiednie metody, zabiegi, pielęgnację. Soft Skin to spełnienie jej ambicji o stworzeniu miejsca, w którym pacjent otrzymuje kompleksową i holistyczną opiekę nad skórą. W centrum Wrocławia (3 minuty spacerem od dworca PKP) zespół najlepszych ekspertów: dermatologów, chirurgów, kosmetologów, dietetyka i psychologa pod czujnym okiem dr Elżbiety Wojtowicz-Prus fachowo i troskliwie zajmie się urodą i zdrowiem Twojej skóry.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. E. Wojtowicz-Prus

Dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus jest specjalistą w leczeniu schorzeń z zakresu dermatologii, wenerologii i alergologii. Posiada również odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Zdjęcia lek. Elżbieta Wojtowicz-Prus

Soft Skin Dermaclinic - lek. Elżbieta Wojtowicz-Prus

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Elżbieta Wojtowicz-Prus

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.