lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik - Bielsko-Biała

lek. Emilia Sitkiewicz ginekolog-położnik

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Emilia Sitkiewicz

Lekarz medycyny Emilia Sitkiewicz jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia na Wydziale Lekarskim ukończyła w 2001 roku. Od 2009 roku posiada tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej, którą zdobywa w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Bytomiu.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności, a także poszerza krąg zainteresowań medycznych. Ukończyła studia podyplomowe dla lekarzy w zakresie kosmetologii w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie.

Jest posiadaczką wielu certyfikatów potwierdzających ukończone szkolenia, m.in. Certyfikatu badań prenatalnych USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Certyfikatu Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki prenatalnej: NT (przezierności karkowej), NB (kości nosowej), DV (przepływu w przewodzie żylnym), TV (przepływu w zastawce trójdzielnej w sercu) oraz Europejskiego Certyfikatu Umiejętności w zakresie badań kolposkopowych.

To uczestniczka wielu kursów doskonalących jej umiejętności w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie oraz leczeniu niepłodności czy podejrzeniach schorzeń onkologicznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Sitkiewicz

Lek. med. Emilia Sitkiewicz w swojej codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się przeprowadzaniem badań prenatalnych płodu, a także badań ultrasonograficznych wykonywanych w diagnostyce niepłodności oraz chorobach nowotworowych. Udziela porad i konsultacji ginekologicznych oraz wykonuje zabiegi kolposkopii.

Zdjęcia lek. Emilia Sitkiewicz

Klinika Galena - lek. Emilia Sitkiewicz

Ginekologia

Wizyta ginekologiczna z badaniem USG
20-30 min
200 Rozwiń szczegóły
Wizyta położnicza z badaniem USG
20-30 min
200 Rozwiń szczegóły
Leczenie nadżerek szyjki macicy
Leczenie nadżerki szyjki macicy chirurgicznie
1 zmiana
od 300 do 500  Rozwiń szczegóły
Leczenie nadżerki szyjki macicy kriochirurgicznie
1 zmiana
150 Rozwiń szczegóły
Leczenie nadżerki szyjki macicy laserem
1 zmiana
od 200 do 500  Rozwiń szczegóły
Laparoskopia diagnostyczna w ginekologii
od 3 500 do 4 500  Rozwiń szczegóły
Laparoskopia operacyjna w ginekologii
od 5 000 do 7 500  Rozwiń szczegóły
Histeroskopia diagnostyczna 
1500 zł - znieczulenie miejscowe,
2000 zł - znieczulenie ogólne
od 1 500 do 2 000  Rozwiń szczegóły
Histeroskopia operacyjna
od 2 500 do 3 500  Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

USG ginekologiczne i położnicze
USG II trymestru
250 Rozwiń szczegóły
USG III trymestru
250 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Emilia Sitkiewicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska