lek. Ewa Godlewska

okulista - Białystok

lek. Ewa Godlewska okulista

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Ewa Godlewska

Lek. med. Ewa Godlewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 1996 roku. Po odbyciu podyplomowego stażu rozpoczęła specjalizację z okulistyki. Pierwszy stopień specjalizacji w tej dziedzinie uzyskała w 2001 roku, drugi – w 2005 roku. Jest członkiem zespołu lekarskiego Kliniki Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. 

Lek. med. Ewa Godlewska stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach dotyczących schorzeń narządu wzroku i nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych. Jest również współautorką prac naukowych z zakresu okulistyki, które ukazały się na łamach Magazynu Lekarza Okulisty, między innymi pracy pt.: "Jakość przepływu krwi w naczyniach zaopatrujących gałkę oczną u osób z różnie zaawansowaną krótkowzrocznością, dotyczącej przepływu krwi w tętnicy ocznej, środkowej siatkówki i w tętnicach rzęskowych tylnych krótkich w powiązaniu z długością gałki ocznej", a także "Zakrzep żyły środkowej siatkówki u 26-letniej kobiety – opis przypadku". 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Godlewska

Lek. med. Ewa Godlewska udziela porad i konsultacji pacjentom ze schorzeniami narządu wzroku o różnej etiologii. W swojej codziennej praktyce okulistycznej wykonuje m.in. zabiegi plastyki powiek górnych oraz plastyki nieprawidłowego ustawienia powiek dolnych, usuwania gradówek,  kępek żółtych i innych zmian znajdujących się na powiekach. 

Zdjęcia lek. Ewa Godlewska

Twoja Klinika - lek. Ewa Godlewska

Chirurgia plastyczna

Operacje plastyczne powiek
Plastyka chirurgiczna powiek górnych 
Inne nazwy:

operacja plastyczna powiek górnych, blepharoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych, chirurgiczna plastyka powiek górnych, lifting chirurgiczny powiek górnych, lifting operacyjny powiek górnych

2 500

Dermatologia

Dermatochirurgia
Usunięcie kępek żółtych 
Inne nazwy:

wycięcie kępek żółtych, żółtaki usuwanie chirurgiczne, wycięcie kępek żółtych z powiek, chirurgiczne usunięcie kępek żółtych, leczenie chirurgiczne kępek żółtych, usuwanie kępek żółtych kriochirurgicznie, kępki żółte usuwanie metodą elektrokoagulacji, kępki żółte wymrażanie, likwidacja kępek żółtych, leczenie dermatochirurgiczne kępek żółtych, kępki żółte leczenie, kępki żółte wycięcie

1 zmiana
od 200

Okulistyka

Operacje powiek
Entropion / korekcja podwiniętej powieki 
Inne nazwy:

operacyjne leczenie podwiniętej powieki, korekcja powieki z wrastającymi rzęsami

2 500
Ectropion / korekcja wywiniętej powieki 
Inne nazwy:

operacja odwinięcia powieki, leczenie chirurgiczne wywiniętej powieki

2 500
Drobne zabiegi okulistyczne
Usunięcie zmiany spojówki
od 200
Usunięcie gradówki
od 500

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewa Godlewska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.