lek. Ewa Godlewska

okulista - Białystok

lek. Ewa Godlewska okulista

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Ewa Godlewska

Lek. med. Ewa Godlewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 1996 roku. Po odbyciu podyplomowego stażu rozpoczęła specjalizację z okulistyki. Pierwszy stopień specjalizacji w tej dziedzinie uzyskała w 2001 roku, drugi – w 2005 roku. Jest członkiem zespołu lekarskiego Kliniki Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. 

Lek. med. Ewa Godlewska stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach dotyczących schorzeń narządu wzroku i nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych. Jest również współautorką prac naukowych z zakresu okulistyki, które ukazały się na łamach Magazynu Lekarza Okulisty, między innymi pracy pt.: "Jakość przepływu krwi w naczyniach zaopatrujących gałkę oczną u osób z różnie zaawansowaną krótkowzrocznością, dotyczącej przepływu krwi w tętnicy ocznej, środkowej siatkówki i w tętnicach rzęskowych tylnych krótkich w powiązaniu z długością gałki ocznej", a także "Zakrzep żyły środkowej siatkówki u 26-letniej kobiety – opis przypadku". 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Godlewska

Lek. med. Ewa Godlewska udziela porad i konsultacji pacjentom ze schorzeniami narządu wzroku o różnej etiologii. W swojej codziennej praktyce okulistycznej wykonuje m.in. zabiegi plastyki powiek górnych oraz plastyki nieprawidłowego ustawienia powiek dolnych, usuwania gradówek,  kępek żółtych i innych zmian znajdujących się na powiekach. 

Zdjęcia lek. Ewa Godlewska

Twoja Klinika - lek. Ewa Godlewska

Chirurgia plastyczna

Operacje plastyczne powiek
Plastyka chirurgiczna powiek górnych
2 500

Dermatologia

Dermatochirurgia
Usunięcie kępek żółtych
1 zmiana
od 200

Okulistyka

Operacje powiek
Entropion / korekcja podwiniętej powieki
2 500
Ectropion / korekcja wywiniętej powieki
2 500
Drobne zabiegi okulistyczne
Usunięcie zmiany spojówki
od 200
Usunięcie gradówki
od 500

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewa Godlewska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska