dr n. med. Ewa Juchnicka

ginekolog-położnik, endokrynolog - Warszawa

dr n. med. Ewa Juchnicka ginekolog-położnik, endokrynolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Ewa Grażyna Juchnicka

Dr n. med. Ewa Juchnicka jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie. Ukończyła specjalizację II stopnia z ginekologii i położnictwa, posiada również tytuł specjalisty II stopnia z endokrynologii. W 1990 roku otrzymała stopień doktora nauk medycznych.

Doktor Juchnicka opublikowała wiele artykułów i doniesień naukowych. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, bierze czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Ewa Grażyna Juchnicka

Dr n. med. Ewa Juchnicka konsultuje pacjentki z zaburzeniami hormonalnymi oraz immunologicznymi. Zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług medycznych z zakresu ginekologii endokrynologicznej oraz endokrynologii. W pracy jest zawsze profesjonalistką, co chwalą sobie jej pacjentki. Ponadto doktor Juchnicka zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób ginekologicznych. Profesjonalną opiekę medyczną w jej gabinecie znajdą ciężarne pacjentki, doktor prowadzi zarówno ciąże fizjologiczne, jak i ciąże wysokiego ryzyka.

Zdjęcia dr n. med. Ewa Juchnicka

Premium Medical - dr n. med. Ewa Juchnicka

Klinika Kobiet Medifem - dr n. med. Ewa Juchnicka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Ewa Juchnicka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska