dr n. med. Ewa Lange

okulista - Sopot

dr n. med. Ewa Lange okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. E. Lange

Dr. n. med. Ewa Lange jest specjalistką okulistyki. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu. Oprócz podstawowych badań i procedur okulistycznych przeprowadza okulistyczne zabiegi chirurgiczne, wśród których można wymienić laserową korekcję wzroku. Pomaga również pacjentom ze stożkiem rogówki.

Zdjęcia dr n. med. Ewa Lange

Blikpol Sopot ul. Haffnera - dr n. med. Ewa Lange

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Ewa Lange

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska